2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Highlands – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Ullapool – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Wielka Brytania Ullapool Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Croft 17 Ocena: 9,4

„Mieszkanie położone w pięknym miejscu kilka minut samochodem od miasta. Parking przed domem. Pokój ładny i czysty. Ciepło mimo niesprzyjającej pogody. Właścicieli nie było nam dane poznać, ponieważ zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc, a mimo to instrukcja została nam zostawiona i wszystko przebiegło sprawnie.”

• Ardlair Guest House Ocena: 9,3

„Bardzo spokojna lokalizacja, Piękny widok na zatokę. Wygodny parking. Dobre wyposażenie.”

• Lochbroom Lodge Ocena: 9,1

„👍👍👍🙂🙂🙂”

• Harbour House Ocena: 9,1

„Gospodarza Harbour House sprawiają od pierwszej chwili ze goście czują sie mile widziani :) obiekt w cichej i spokojnej okolicy - centrum w odległości spacerowej. Pokój może nieduży ale w zupełnie wystarczający na 1 noc. Miejsce z dusza :)”

• Island View House Ocena: 9,2

„W pokoju znajdowało się wszystko co było nam potrzebne — czajnik, herbata, kawa. W łazience były wszystkie kosmetyki, a nawet zestaw do szycia, który bardzo nam się przydał! Właścicielka była przemiła, poleciła nam restauracje, do których warto się wybrać. Wspaniały pobyt, udało nam się niesamowicie odpocząć w trakcie bardzo trudnego szlaku długodystansowego Cape Wrath Trail.”

5 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Ullapool

na podstawie 8 692 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com