3. Heraklio hodnocení hotelů
  4. Agia Pelagia hodnocení hotelů
Řecko Agia Pelagia Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Sun Βy Τhe Sea 100m from the beach Průměrné hodnocení: 8,9

„Výborná lokalita. Kousek od obchodu, služeb i pláže. Pohodlné, čisté ubytování s přiměřeným vybavením.“

• Ambelos Průměrné hodnocení: 9,3

„Jedinečné ubytování v nádherné lokalitě s neskutečné ochotným personálem.“

• Out Of The Blue Resort & Spa Průměrné hodnocení: 7,9

„Výborne snidane i večeře. Krásné umístění hotelu v zahradách. Velmi ochotný personál na recepci. Pobyt jsme si prodloužili o další týden a určitě se opět vrátíme. Děti i prarodiče byli nadšený , ochotný personal v celém hotelu, v restauraci i na barech. Můžeme jen doporučit.“

• Evita Bay Agia Pelagia Heraklion Průměrné hodnocení: 9,4

„Krásná lokalita , pokoj s výhledem na moře , výborní hostitelé , vše čisté , syn během pobytu oslavil narozeniny a dostal od hostitelů výborný dort, bylo velmi pozorne 😍. Určitě se sem vrátíme i příští rok. Přátelská rodinná atmosféra. Po příjezdu jsme měli vše k dispozici i vodu , víno a džus v lednici.“

• di Gortina Tasoula Průměrné hodnocení: 9,9

„Krásné a nové apartmany , rodinná atmosféra , klidné misto , rychlá komunikace s majitelem. 3 min od pláže. Vše bylo super. Prijedeme zase“

• Thania Seaside Smotel - Adults Only Průměrné hodnocení: 8,8

„Nádherné ubytování přímo na pláži, pan majitel byl skvělý, moc milý pán, kdykoliv pomohl, poradil☺️ uklizeno každý den, vše v čistotě, nádherné pokoje, na pláži hodně restauraci, všude vyrobené jídlo a pití🌸s přítelem jsme byli nadšení z nádherné a pohádkové dovolené ❤️❤️❤️“

• Seaside A Lifestyle Resort - Adults Only Průměrné hodnocení: 9,2

„Vše bylo naprosto perfektní ❤️ určitě se zase vrátíme!“

• Sunrise Apartments Průměrné hodnocení: 9,1

„Klidná lokalita a ubytování, krásné moře“

• Anatoli Apartments Průměrné hodnocení: 9,5

„Perfektní umístění poblíž pláže, supermarketu a restaurací. Ocenil jsem také bazén a bar přímo v ubytovacím zařízení. Perfektní čistota a velmi milý personál.“

• Mades Magic Place Průměrné hodnocení: 8,5

„Čisté ubytování v klidné lokalitě s balkonem, blízko pláže.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Agia Pelagia