3. Comentarii despre hoteluri în Insulele Ionice
  4. Comentarii despre hoteluri în Agios Georgios
Grecia Agios Georgios Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• VILLA KALOUDIS Scor din comentarii: 9,1

„Gazda amabila curatenie”

• Labranda Sandy Beach Scor din comentarii: 8

„Curat, suficient de mare și de diversificate activitățile pentru adulți și copii, mâncarea delicioasa, plaja suficienta cât sa nu fie nevoie sa te trezești devreme ca să ai un șezlong. Ne-am simțit foarte bine.”

• VILLA KALOUDIS Scor din comentarii: 9,1

„Suficient spațiu. Posibilitatea a fuma o țigară fără restricții”

• Villa Kaloudis Rooms Scor din comentarii: 8,9

„Mi-a plăcut amabilitatea proprietarilor cu toate ca am rezervat în ultimul moment, seara. Au fost amabili, a fost curat, simplu și frumos întreținut. Au pornit radiatorul electric pentru că vremea era ploioasă. Este o cazare bună, un loc liniștit, la 45 de min de portul Corfu, cu un preț rezonabil.”

„Nimic”

• Ionian Boutique Apartments Scor din comentarii: 9,1

„Poziția fata de facilitățile stațiunii. Aer condiționat functional. Parcare proprie.”

„Atmosfera, peisajul,nisipul,piscinele,mâncarea.”

• Issos Studios Scor din comentarii: 9,2

„Locatia este excelenta din toate punctele de vedere. Este curata, frumoasa ,apropape de plaja, dotata cu tot ce este necesar. Am fost intampinati cu drag de proprietar care ne-a lasat in frigider bauturi din partea casei. In jur sunt restaurante, supermarket, loc de parcare, plaja. Cu siguranta vom reveni in aceasta locatie.”

• „Proprietatea este la 5 minute de mers pe jos la plaja de nisip superba. Zona liniștita, gazde foarte primitoare, acces direct si foarte aproape la restaurante și supermarketuri. Recomand restaurantul Panorama cu mancare proaspăta și foarte buna, exact lângă proprietate.”

• Gongis Studios Scor din comentarii: 8,5

„Locația e buna, lângă stația de autobus si supermarket si aproape de plaja. Are taverne in zona și tot ce-ti trebuie gasesti deci ca și poziționare e foarte buna. Curățenia e ok, gradina interesanta dar nu te poți bucura de ea din cauza țânțarilor. Camera e suficient de mare, balconul asemenea. Proprietarul Spiros e simpatic.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Agios Georgios