2. Гърция отзиви за хотели
  3. Централна Гърция отзиви за хотели
  4. Халкис отзиви за хотели
Гърция Халкис Проверени отзиви за хотели от реални гости

• John's Hotel Оценка от отзивите: 8.8

„Хотелът се намира непосредствено до крайбрежната пешеходна зона..“

• ΆLthea Apartment Оценка от отзивите: 9.9

„Прекрасен апартамент! Беше много уютно, чисто и удобно, а стопаните учтиви и гостоприемни. Благодаря за прекрасното посрещане и мило отношение! Бихме го посетили отново с удоволствие!“

• Cozy Apartment In Chalkida With Kitchen Оценка от отзивите: 9

„Местоположението е добро. На 10-15 минути е центъра, има плаж на 50 метра от апартамента. Магазин на около 7-8 минути пеш. Домакина е много добра жена, която отговори на всичките ни въпроси и съдества за доброто изживяване със съвети и препоръки. Апартамента е много просторен, чист и разполага с всичко необходимо за семена почивка.“

• Luxurious 6 bedroom villa In a great location Оценка от отзивите: 9.5

„Вилата е чудесна. Имаше всички необходими удобства за една невероятна почивка. Благодарим за всичко.“

• Harmony by the Sea Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно!Апартамента беше уникално чист,удобен и имаше всичко необходимо за престоя ни.Домакинята беше се погрижила дори и за закуската.Морето се намираше на крачка от него,в близост до апартамента имаше сладкарница и заведения.Много сме доволни и благодарим за топлото посрещане❤️“

• Elia Luxury Residence Оценка от отзивите: 9.9

„Прекрасно място, приветлива домакиня. Надхвърли очакванията ми. Помислено е за всичко. С удоволствие ще отстеднем пак, когато пътуваме до Халкида. Горещо препоръчвам!“

• Cozy Apartment St John Оценка от отзивите: 8.9

„Местоположението“

• Chalkida st Minas Seaview Villa Оценка от отзивите: 10

„Слагам оценка 10 защото няма по-висока, а това място заслужава повече! Страхотна къща, спираща дъха гледка, а Николаос е просто невероятен! Благодаря ти за всичко Николаос!“

• Elia Luxury Residence Оценка от отзивите: 9.9

„Всичко необходимо беше налично, страхотна гледка и комфорт“

• roomaki -tasteful studio in the center w/ parking Оценка от отзивите: 9.8

„Чудесно местоположение, осигурен безплатен паркинг!Студиото е оборудвано с всичко, което може да ти потрябва при ваканционен престой!Нетрадиционно, модерно и функционално!Браво на дизайнера, помислил е за всичко.Грижовни и отзивчиви наемодатели.Имахме 3-дневен престой с дете на 10г.Очаровани сме!Препоръчвам!“