3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Κορώνη κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Κορώνη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Apartments Xenios Zeus 1 Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Η τοποθεσία, η θέα, οι παροχές και η εξυπηρέτηση»

• Elia house Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Ήταν όλα τέλεια! Το σπίτι πολύ καλόγουστο και η θέα στο λιμάνι εκπληκτική! Ευχαριστώ πολύ για όλα και αν ξαναβρεθώ στην Κορώνη σίγουρα θα σας ξαναπροτιμήσω!»

• Parthenon Rooms Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Ανακαινισμένο μπάνιο καλή τοποθεσία πολύ καλή θέα μεγάλο άνετο κρεβάτι»

• Elia house Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕ ΩΡΑΙΑ ΘΕΑ, ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ. ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ»

• Garden Villas Βαθμολογία σχολίων: 9

«Μεγάλο διαμέρισμα.»

• Cozy one bedroom house Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Αν κ'δεν είναι χειμερινος προορισμός μας άρεσε αρκετά....»

• Koroni Family house with the best view 84 sqm Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Η τοποθεσία είναι πολύ βολική. Το κατάλυμα έχει θέα απεριόριστη, ανατολικά και δυτικά "βλέπει" θάλασσα. Γαληνεύει η ψυχή! Οι ιδιοκτήτες είναι διακριτικοί και φιλόξενοι. Μας επιφύλαξαν όμορφες.χειατουγεννιατικες εκπλήξεις! Αν και απόδραση μας ήταν χειμερινή, η θέρμανση, τα κλινοσκεπάσματα και η διακόσμηση μάς γέμισαν με θαλπωρή και ζεστασιά! Ελπίζω να επιστρέψουμε σύντομα!»

• Parthenon Rooms Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Πολύ ωραίο δωμάτιο και άνετο. Η θέα πάρα πολύ καλή. Ήταν όλα όπως τα περιμέναμε.»

• Villa Peony Koroni Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Το σπίτι ήταν καινούριο, ευρύχωρο και πολύ ωραίο. Τα έπιπλα και οι συσκευές επίσης καινούριες. Πάρα πολύ χρήσιμο το πλυντήριο ρούχων που υπάρχει στο μπάνιο. Η πισίνα και η βεράντα καλοφτιαγμένες. Η τοποθεσία του σπιτιού είναι στην εξοχή, σε ήσυχο μικρό οικισμό που έχει σπίτια διακοπών, με ωραία θέα. Η απόσταση από την παραλία είναι 5 λεπτά με το αυτοκίνητο.»

• Hotel Diana Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Το πρωινό λόγω εποχής όπως μας είπε ο υπεύθυνος δεν ήταν ικανοποιητικό, οπότε δεν πήραμε. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου πολύ καλή.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κορώνη

βάσει 2.581 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com