3. Δωδεκάνησα κριτικές ξενοδοχείων
  4. Κως Πόλη κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Κως Πόλη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Angela Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Ευρύχωρο διαμέρισμα 2 δωματίων ανακαινισμένο πεντακάθαρο ευγενέστατο και χαμογελαστό προσωπικό. Εύκολο πάρκιν διότι δεν είναι στο κέντρο ακριβώς . Πολύ καλή ηχομόνωση κλείνοντας τα παράθυρα ( είχε μέσα δύο κλιματιστικά κάτι που ήταν χρήσιμοτατο διότι πέσαμε σε καύσωνα ) Συστήνεται ανεπιφύλακτα»

• Ξενοδοχείο Αχιλλέας Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Πολύ βολική η τοποθεσία, το δωμάτιο είχε και θέα, πολύ καθαρό και το προσωπικό εξυπηρετικό!»

• Angela Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Πολύ ευρύχωρο, πάρα πολύ καθαρό. Πολύ καλύτερο από ότι περίμενα για τα λεφτά που πλήρωσα!»

• Διαμερίσματα Μανιάς Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Άνετοι χώροι»

• Alexandra Hotel&Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Το δωμάτιο πεντακάθαρο και μεγάλο!Η μικρή κουζίνα ήταν οτι πρέπει! Εξαιρετική τοποθεσία, δίπλα στη πόλη! Θα το επισκεφτούμε σίγουρα ξανά!»

• Pebble Garden Orchid Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Πολύ καθαρός ,όμορφος ,καλαίσθητος χώρος και πολύ πρόθυμος και εξυπηρετικός ο ιδιοκτήτης. Από τις καλύτερες επιλογές για την πόλη Σίγουρα το προτείνουμε και σίγουρα θα το ξανά προτιμησουμε .»

• Paritsa Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το πλούσιο σε ποικιλία πρωινό.»

• Paradise Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7,6

«Η τοποθεσία, το άνετο δωμάτιο, η καθαριότητα»

• Captain's Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7,8

«Καθαρά και άψογη εξυπηρέτηση! Κοντά στο λιμάνι και στο κέντρο της πόλης! Με πισίνα.»

• Blue Pearls-Adults Only Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Αν μπορούσα να βάλω 20 θα έβαζα!!! Όλα ήταν τόσο μοναδικά και υπέροχα! Όλο το προσωπικό έχει μόνο σκοπό την δική μας ευημερία. Ο σκοπός είναι να περάσουμε όσο το δυνατόν καλύτερα. Η ευγένεια, το χαμόγελο, η θετική ενέργεια, η αύρα των ανθρώπων είναι μοναδική! Όλο το κατάλυμα είναι προσαρμοσμένο στις ανάγκες του πελάτη ώστε να περάσει τέλεια! Πραγματικά δεν ξέρω τι να πρωτοπώ αλλά είναι μια μοναδική, υπέροχη εμπειρία που θα μας μείνει αξέχαστη και θα γίνει ο αγαπημένος μας προορισμός. Μέχρι την επόμενη φορά για εμάς, το συστήσω ανεπιφύλακτα σε όλους!»