4. Marathokampos hodnocení hotelů
Řecko Marathokampos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Elli Studios & Apartments Průměrné hodnocení: 9,9

„Všechno bylo perfektní, paní Joanna je velice milá a laskavá. Hned po našem příjezdu nám přinesla džus a vodu na pokoj, poradila nám kde jsou nejhezčí místa v okolí. Pokoj byl velmi čistý a skvěle vybavený. Káva, med, malé džemy, kávovar.... V koupelně velký sprchový gel, šampon na vlasy a dokonce i krém na nohy . Moc se nám zde líbilo a určitě doporučujeme ubytovat se zde.“

• Sirena Residence & Spa Průměrné hodnocení: 8,6

„klidné ubytování jak někde na venkově a přitom 200 metrů od písečné pláže; ochotný a vstřícný personál“

• Studios Calvinos Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi milá paní, nechala nám domácí uvařené jídlo, dala zeleninu, dárek pro syna. Vše bylo čisté, nic nechybělo“

• Albatross Průměrné hodnocení: 9

„Útulné ubytování s bazénem, zahradou. Teráska a venkovní posezení.“

• Gaia Apartments,By Villa Kokkoni Průměrné hodnocení: 9,6

„Ubytování je naprosto výjimečné, v krásné zahradě. Majitel je velmi vstřícný, pomohl nám i s pronájmem skútra. Apartmán je velice dobře vybaven. Samos nás uchvátil, je to úžasné místo pro dovolenou. Podnikli jsme hodně výletů, pláže, památky, Kerkis a další.“

• Katerina Apartments Průměrné hodnocení: 9,8

„Vše bylo naprosto úžasné“

• Panorama Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Krásné a tiché místo, jednoduché zařízení přitom vůbec nic nechybělo, vybavená kuchyňka, tichá klimatizace, prostorný balkon. Příjemné posezení u baru u bazénu. Blízko promenáda s tavernami a free plážemi.“

• Albatross Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá poloha hned u moře, obchodu a taveren. Velký apartmán s balkónem. Úžasný bazén a všude zeleň. Příjemní majitelé.“