3. Iónské ostrovy hodnocení hotelů
  4. Nisakion hodnocení hotelů
Řecko Nisakion Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Sunshine Corfu Hotel And Spa Průměrné hodnocení: 6,6

„Hezký výhled z pokojů na moře, možnost parkování zdarma, navštíveno ke konci sezony (říjen) - klidný hotel , nižší obsazenost, na začátku pobytu všude dostatek lehátek jak u moře tak u obou bazénů . Na jídlo maso , ryby ovoce i zelenina super bar u dolního bazénu.“

„Moře,bazény,jídlo“

• Sunshine Corfu Hotel And Spa Průměrné hodnocení: 6,6

„Když jsem četla recenze, děsila jsem se, co nás čeká. Hotel sice něco pamatuje, ale pokoje byly čisté. Personál nám vždy vyšel vstříc, jídlo OK, drinky v rámci all inclusive srovnatelné s ostatním středomořskými státy. Pokud chcete kvalitu Hyatt nebo Four Seasons, pak si to budete muset zaplatit a nečekat to od tohoto hotelu za tuto cenu 😏Byli jsme s dětmi, ty nadšené. Hotelová pláž malá a kamenitá, ale lehátka a slunečníky v ceně, moře klidné a křišťálově čisté 🙂“

• Sunshine Corfu Hotel And Spa Průměrné hodnocení: 6,6

„Po přečtení recenzí jsme se trochu bála, ale hotel byl v naprostém pořádku. Své nejlepší roky už má za sebou , ale i tak to bylo vyhovující. Jeli jsem k moři, ne se povalovat na pokoji. Jídla bylo dostatek po celý den. Nabídka nápojů byla také široká. Výtahy jezdili kromě jednoho k pláži, ale to zas nebyl takový problém. Dali se dokoupit výlety a zajistit auto či loďku. Spousta lehátek u bazénu i u moře. Nám se pobyt líbil, ale někomu, kdo očekává luxus, bych ho nedoporučila.“

• Sunshine Corfu Hotel And Spa Průměrné hodnocení: 6,6

„Naprosto pohodové místo,nádherné bazény, úžasná pláž a moře, skvělý personá“

• Sunshine Corfu Hotel And Spa Průměrné hodnocení: 6,6

„Jediné pozitivum byla vlastní terasa se vstupem do bazénu.“

„Všechno“

• Nissaki Bay Průměrné hodnocení: 9,3

„Klid, soukromí, přístup k moři..“

„Služby a některé destinace“

„Vše bylo moc dobré. Jídlo,pláž,personal“