2. Гърция отзиви за хотели
  3. Македония отзиви за хотели
  4. Паралия Катерини отзиви за хотели
Гърция Паралия Катерини Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Olympus Apartments Оценка от отзивите: 9

„Перфектна локация! Идеално съотношение между цена и качество, изключително любезни домакини😃“

• Kalipso Оценка от отзивите: 9.5

„Хареса ми разположението, чистотата и отзивчивият персонала на хотела!“

• Principal New Leisure Hotel Оценка от отзивите: 8.5

„Персоналът е отзивчив и любезен. Местоположението на хотела е чудесно, има къде да се паркира спокойно. Закуската отговаря на очакванията на категорията хотел. Може да е по-разнообразна! Кафето беше топ! На басейна беше много приятно и спокойно. Стаите се почистваха редовно, смениха ни кърпите и бельото! Кученцето ни беше добре прието от всички!“

• Hotel Avra Оценка от отзивите: 9.3

„всичко беше на ниво“

• Hotel Zefyros Оценка от отзивите: 9.4

„Прекрасен хотел на брега на морето с всички необходими удобства за една ваканция. Храната в ресторанта е много вкусна и с удоволствие вечеряхме там всяка вечер.Изключително любезен персонал. Благодарности на Янис от лоби бара , който направи престоя ни незабравим. С удоволствие ще посетим отново.“

• Dion Hotel Оценка от отзивите: 8.8

„Страхотен персонал, фантастична локация и превъзходна закуска.“

• Villa Estelle Оценка от отзивите: 7.4

„Местоположението е отлично!“

• Hotel Zefyros Оценка от отзивите: 9.4

„Стаята с много хубав изглед към морето. Налични всички удобства. Богата разнообразна закуска. Частен безплатен паркинг. Много добър климатик. Хладилник. Плажът е пред хотела. Може да закусиш на открито до плажа. Хотелът е в центъра на комплекса. Много ресторанти и таверни наблизо. Бельото се сменя на няколко дни, чисти се всеки ден. Налични сапун, шампоан, четка/ паста за зъби. Налични кафе и минерална вода“

• Olympian Chalet Оценка от отзивите: 9.4

„Много хубава къща, на спокойно място. Прекрасен двор, обособен с различни кътове - за пиене на кафе, за приготвяне на скара и барбекю. Морето е сравнително близо - на пешеходно разстояние.“

• Porto Del Sol Hotel Оценка от отзивите: 9

„Разположението,близо до плажа,далече от шумната главна улица.“