Διαμονή Πτήσεις Ενοικίαση αυτοκινήτου Αξιοθέατα Ταξί αεροδρομίου
Ελλάδα Σταλίδα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

Πρόσφατα σχόλια

«Αριστες παροχές.»

• Dom luxury residence Βαθμολογία σχολίων: 10

«Βολική τοποθεσία, σε ήσυχη περιοχή.»

• Dom luxury residence Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το κατάλυμα βρίσκεται σε μία πολύ ήσυχη περιοχή στην Σταλίδα Ηρακλείου. Είναι καινούργιο με ωραία διακόσμηση και ποιοτικά έπιπλα. Το μπάνιο πεντακάθαρο και η κουζίνα εξαιρετική. Έχει όμορφους εξωτερικούς χώρους και η εξυπηρέτηση ήταν επαγγελματική. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Value for money. »

• Marant Βαθμολογία σχολίων: 7,4

«Άψογη καθαριότητα και προσιτές τιμές»

• Memories Apartments Βαθμολογία σχολίων: 6,7

«Φιλοξενία»

• Aggello Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Αν και διανυκτερεύσαμε μονάχα δύο βράδια διαπιστώσαμε πως πρόκειται για ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο εξαιρετικοί χώροι το δωμάτιο ευρύχωρο διακοσμημένο με ωραίες λεπτομέρειες που το κάνουν να ξεχωρίζει στην κατηγορία αυτή! Αντικρίσαμε κι ενα πλούσιο πρωινό σε μπουφέ για το οποίο δεν είχαμε κράτηση αλλά το επιλέξαμε τελικώς καθώς υπήρχαν αρκετές επιλογές!!! Η πισίνα σε άριστη κατάσταση στο πίσω μέρος του ξενοδοχείου σε έναν πολύ όμορφο χώρο για να χαλαρώσεις για μερικές ώρες!! Φιλικό προσωπικό και χαμογελαστό πρόθυμο να εξυπηρετήσει!!! Σίγουρα θα επιστρέψουμε κάποια στιγμή για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα!»

• Villiana Holiday Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Αριστο!»

• W Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Φοβερό ξενοδοχείο από τη πρώτη στιγμή που μπηκαμε μέσα εγώ με τον σύντροφό μου νιώσαμε πολύ όμορφα και ζεστά καθως οι άνθρωποι που εργάζονται εκεί είναι πολυ φιλόξενοι και ευγενικοί..Για το δωμάτιο δεν έχω λόγια είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτερο καθαρό, φωτεινό και πλήρως ανακαινισμένο με πολύ καλό στρώμα!!! Το σημείο που βρίσκεται το ξενοδοχείο έχει αρκετά καλή πρόσβαση σε cafe, restaurant, supermarket .Η πισίνα είναι πολύ καθαρή και προσεγμένη...Ο Νίκος πολύ καλός οικοδεσπότης καθώς μας ξενάγησε στο δωμάτιο και μας έδωσε πληροφορίες για το καθετί ..Ευχαριστούμε πολύ για όλα ο επόμενος προορισμός μας θα είναι σίγουρα ξανα εκεί!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σταλίδα

βάσει 2.496 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com