1. Αρχική σελίδα κριτικών ξενοδοχείων
  4. Σταλίδα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Σταλίδα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

Πρόσφατα σχόλια

• Villa Katerina Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Πολύ ωραίο περάσανε το Πάσχα με τους κουμπάρους μας και ήταν τέλεια πολύ ωραία πισίνα ! Ωραίος προσανατολισμός του σπιτιού πάτε ότι ώρα θες έχει να κάτσεις είτε σε ήλιο είτε σε σκιά! Ήμασταν απόλυτα ευχαριστημένοι όλοι! Οι οικοδεσπότες φιλικοί και με πρόθεση να βοηθήσουν σε ότι χρειαστείτε! Σίγουρα θα το έχουμε στο νου μας και για μελλοντικές εξορμήσεις αν και η μόνιμη κατοικία μας είναι 20 λεπτά από εκεί!»

• Memories Apartments Βαθμολογία σχολίων: 6,8

«Πολύ καλή τοποθεσία και ωραίο διαμέρισμα .Η θέα ήταν φανταστική . Με πρώτη ευκαιρία θα έρθω πάλι .»

• Residence Villas Βαθμολογία σχολίων: 7,8

«Το προσωπικό ήταν ιδιαίτερα ευχάριστο,έκανε ό,τι μπορούσε για να νιώσω άνετα.Την τελευταία μέρα μου πρόσφεραν και γλυκό.Όλα στο δωμάτιο ήταν καθαρά.»

• Maistrali Sea View Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καλό και το προσωπικό ευγενέστατο. Φτάσαμε λίγο αργά και ένας κύριος μας περίμενε για την παράδοση των κλειδιών. Χαρήκαμε πολύ γιατί το δωμάτιο μας είχε μπαλκονάκι με θέα στην θάλασσα. Πολύ κοντά στο ξενοδοχείο βρίσκεις εστιατόρια για μεσημεριανό ή βραδινό. Το ξενοδοχείο διαθέτει και πολύ καλό πρωινό!»

• Ellie Apartments Stalida Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Πολύ όμορφο και καθαρό δωμάτιο με ωραία θέα, μεγάλο μπαλκόνι και πολύ ήσυχο περιβάλλον. »

• Kostas Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Ευχάριστοι ευγενικοι οικοδεσπότες , πολύ καθαρό δωμάτιο .»

• Villiana Holiday Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Υπέροχη θέα! Πολύ μεγάλο καθαρό διαμέρισμα με μεγάλη βεράντα! Πολύ φιλικό προσωπικό πάντα πρόθυμο! Άνετη πισίνα!Όλα ήταν τέλεια!Ότι χρειάζεται μία οικογένεια για αξέχαστες διακοπές!»

• Memories Apartments Βαθμολογία σχολίων: 6,8

«Ωραία θέα. Πήγαμε μετά τις 1 το βράδυ και μας περίμενε το κλειδί στην πόρτα»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σταλίδα

βάσει 2.771 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com