3. Ηράκλειο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Σταλίδα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Σταλίδα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Koni Village Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,2

«Ειχαμε κλείσει δίκλινο κ είχαμε ζητήσει παρκοκτρεβατο για το μωρό, κ μας έβαλαν σε τρικλινο για να είμαστε πιο ανετοι!! Το φαγητό, αν κ μικρός μπουφες, ήταν ποιοτικο, καθώς κ τα αναψυκτικά που ήταν τοπικά! Το προσωπικο ευγενεστατο!! Όταν ζητήσαμε να έρχονται άλλη ώρα για την καθαριότητα του δωματίου, γιατί την ώρα που ερχόταν κοιμόταν το μωρό, το έκαναν! Σίγουρα ήταν πολυ τίμιο το συνολο των παροχων για τα χρηματα που δωσαμε! Σας ευχαριστουμε!!»

• Heliotrope Apartments Βαθμολογία σχολίων: 7,3

«Πολύ φιλικοί και φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες! Πρόθυμοι να εξυπηρετησουν και ικανοποίησαν όλα μας τα αιτήματα!»

• Heliotrope Apartments Βαθμολογία σχολίων: 7,3

«Ήταν όλα πολύ ωραία η κυρια που μας εξυπηρετήσε πάρα πολύ ευγενική και καλή το δωμάτιο είχε απίστευτη θέα άσχετος αν ειχε πολλά σκαλιά αλλά σιγά το πράγμα δεν είναι τόσο χάλια και κουραστικό όπως λένε αλλά άτομα. Αλλά αξίζει γιατί έχει φανταστική θέα. Μεγαλα δωμάτια και πολύ καθαρά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!»

• Anastasia Hotel Stalis Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Πλούσιο πρωινό με εναλλασσόμενη ποικιλία γλυκών και αλμυρών εδεσμάτων. Ποιοτικός εσπρέσο καφές, φτιαγμένος σε επώνυμη μηχανή καφέ. Όμορφοι και προσεγμένοι χώροι. Εξυπηρετικότατο προσωπικό ειδικά στην ρεσεψιόν. Εξαιρετική η παρεχόμενη υπηρεσία του kids club, διότι προσφέρει χρόνο χαλάρωσης στους γονείς (πολλές ευχαριστίες στην κ. Μαριλένα, η οποία απέδειξε ότι γνωρίζει να χειρίζεται με ευρηματικότητα, ακόμη και "ειδικού χειρισμού" παιδάκια). Άπειρα credits στον manager του ξενοδοχείου, τον κ. Γιώργο, ο οποίος είχε μία λύση για όλα, αλλά κυρίως μας έκανε να νοιώσουμε ως οικογένεια, οικειότητα και ηρεμία, καθώς η συμπεριφορική προσέγγισή του προς τα παιδάκια μας λειτουργούσε θετικά, αμβλύνοντας τις εντάσεις της παιδικότητας.»

• Dionysos Apartments & Studios Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Ευχάριστη ατμόσφαιρα και προσωπικό. Καλή τιμή»

• Astir Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Πολύ καθαρό άνετη τοποθεσία»

• Cactus Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Πολύ καλό προσωπικό και ευγενικό Νόστιμο φαγητό Ευχαριστούμε ειδικά τον maitre κ την κυρία Χρύσα για το χαμόγελο κ την εξυπηρέτηση Ωραίο το water park Ο Βαγγελακης σας αναζητάει ήδη θα ξαναβρεθούμε σύντομα»

• Anastasia Hotel Stalis Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Ιδανικό μέρος για παιδιά... Υπέροχη τοποθεσία, καθαρά δωμάτια.. το φαγητό εξαιρετικό...»

• The Little house by The sea Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Ήταν πεντακάθαρο, πολύ όμορφο και ήσυχο. 2 λεπτά από τη παραλία και όλα τα μαγαζιά! Θα επιστρέψουμε σύντομα.»

• Anastasia Hotel Stalis Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Πλουσιο πρωινο και γευμα. Ευγενικοτατο και φιλοξενο προσωπικο.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σταλίδα

βάσει 7.513 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com