3. Ηράκλειο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Σταλίδα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Σταλίδα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Rainbow Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καθαρό και άνετο, πλήρως εξοπλισμένο για κάποιον που θέλει να μαγειρεύει στο δωμάτιο.»

• Blue Horizon Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικά δωμάτια! Μείναμε δυστυχώς μόνο για ένα βράδυ καθώς περνούσαμε από την Σταλίδα και μείναμε σε ένα δωμάτιο - studio. Πολύ άνετα δωμάτια, πρόσφατα ανακαινισμένα, φανταστική τοποθεσία με φανταστική θέα! Περίπου ένα τέταρτο με τα πόδια στη θάλασσα! Επίσης είχαμε δύο αυλές, μία έξω από το δωμάτιό μας και μία στην ταράτσα του δωματίου μας όλη δική μας που ήταν σκέτη απόλαυση το βράδυ! Η απόλυτη ησυχία και η απόλυτη θέα που συνδυάζει βουνό και θάλασσα! Ειδυλλιακό τοπίο. Δεν το περιμέναμε, γιατί κλείσαμε σε χαμηλή τιμή και ήταν πολύ ανώτερο των προσδοκιών μας. Θα ξανάρθουμε σίγουρα για περισσότερες μέρες και μάλιστα θα μείνουμε σε ένα από τα υπόλοιπα δωμάτια που είναι δίχωρα με ξεχωριστό υπνοδωμάτιο και κάποια έχουν και τζακούζι. Ιδανικό για κάθε τύπο επισκέπτη, από ζευγάρια μέχρι οικογένειες με παιδιά»

• Aggello Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Ιδανική τοποθεσία για εξορμήσεις σε νόμους Ηρακλείου και Λασιθίου Εξαιρετικό προσωπικό»

• Koni Village Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Το ξενοδοχείο είχε πολλούς χώρους για εναλλαγή δραστηριοτήτων (πισίνα, υπαίθρια παιδική χαρά, μπαρ, εστιατόριο, playroom για μικρά παιδιά). Τα δωμάτια ήταν πολύ μεγάλα και η καθαριότητά τους καθημερινή. Το εστιατόριο λειτουργούσε άψογα, με ποικιλία και ποιότητα φαγητών και γλυκών, και δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από τα αντίστοιχα των 5στερων ξενοδοχείων. Το προσωπικό και η ιδιοκτήτρια ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Το ξενοδοχείο ανταποκρίνεται και στις ανάγκες οικογενειών με μικρά παιδιά.»

• Anastasia Hotel Stalis Βαθμολογία σχολίων: 8,4

«Ήταν όλα εξαιρετικά. Ο μπουφές το πρωί και τκ απόγευμα άριστος. Είχε για κάθε αρεσκεία να διαλέξεις γεύμα. Με ή χωρίς γλουτένη. Πολύ εξυπηρετικοί όλοι. Όπως επίσης το ότι επιτρεπόταν τα κατοικίδια ήταν κάτι το οποίο μας χαροποίησε. Κάθε μέρα μας καθάριζαν το δωμάτιο. Όλα ήταν εξαιρετικά. Ευχαριστούμε για όλα»

• Koni Village Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Άριστη διαμονή. Ευγενικό προσωπικο. Πλούσιο φαι και ποικιλία ποτών. Συνιστάται για όλες τις ηλικίες. Ιδιαίτερα φτηνές τιμές για διακοπές.»

• Horizon Beach Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία, το ξενοδοχείο, μέσα και έξω, το προσωπικό, το φαγητό .»

• Koni Village Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Καλά καθαρά δωμάτια. Ευγενικό προσωπικό. Η πισίνα άρεσε στα παιδιά, όπως και το ping pong.»

• Laskas Apartment Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«+τελειο κρεβάτι +στρατηγική τοποθεσία +πολυ φτηνό για αυτά που προσφέρει! (Έξτρα + μας είχαν αφήσει γαλατάκι για το μικρό μας +Όταν προεκυψαν καποιες δυσκολίες με το ζεστό νερό, αμέσως κ τις 2 φορές ήρθε ο ίδιος ο ιδιοκτήτης για να λυθεί το πρόβλημα)»

• Heliotrope Apartments Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ευρύχωρο και άνετο κατάλυμα , ζεστό νερό , πλήρης εξοπλισμός κουζίνας , πλήρης εξοπλισμός μπάνιου , καθαριότητα , ωραία θέα , φιλικοί ιδιοκτήτες.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σταλίδα

βάσει 6.904 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com