2. Гърция отзиви за хотели
  3. Chania отзиви за хотели
  4. Ставрос отзиви за хотели
Гърция Ставрос Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Little Bay Оценка от отзивите: 9.2

„Много добро местоположение и учтив персонал“

• Little Bay Оценка от отзивите: 9.2

„За пореден път летуваме там. Изключително добра локация. Има всичко необходимо за престоя. Живот и здраве, догодина отново!“

• Blue Beach Villas Apartments Оценка от отзивите: 8.7

„Тишината, спокойствието, природата и чистотата, които липсват по нашето Черноморие. Търпението и любезността на местните.“

• Blue Beach Villas Apartments Оценка от отзивите: 8.7

„Много вежлив и усмихнат персонал. Почистване на стаята всеки ден, съобразено с почиващите и техния пълен комфорт. Плажа е на "една ръка" разстояние. Таверна с хубава храна и нормални цени, с изключение на бара. Ще се върнем при възможност с удоволствие.“

• Little Bay Оценка от отзивите: 9.2

„За втори път сме там. Това говори само по себе си! Догодина отново ще сме там. Живот и здраве! Благодаря на персонала за отношението!“

• Little Bay Оценка от отзивите: 9.2

„Локацията беше страхотна и обслужването отлично.“

• Cathrin Suites Оценка от отзивите: 8.9

„Отношението беше страхотно, почистването ежедневно, персоналът беше много любезен и отзивчив. Позитивни и услужливи хора, имахме нужда от нещо от аптеката в града и за да ни спести разходите по транспорта Васо беше така добра да ни закупи желаният продукт и да ни го достави лично. Като цяло беше супер прекарване, бихме отишли пак! Благодарим!“

• Artemis Village Apartments & Studios Оценка от отзивите: 9.6

„Страхотен персонал,много добро обслужване, чиста стая, страхотна природа и гледки към морето и планина, много допълнителни удобства, страхотен басейн, много добро съотношение цена/качество.“

• Nanakis Beach Luxury Apartments Оценка от отзивите: 9.4

„Студиото е отлично, предлага всичко необходима за отдих, гладката е също чудесна. Хареса ни басейна, изгледа, невероятния залез, като истинско представление!“

• Paradice Hotel Luxury Suites-Near zorbas Beach-FREE Breakfast Оценка от отзивите: 8.8

„Отношението беше невероятно, толкова мили и отзивчиви!!! Удобни легла, страхотна храна, много чисто и на перфектно, спокойно място!“

20-те най-добри хотела в Ставрос

на базата на 5 211 отзива за хотели на Booking.com