3. Comentarii despre case de vacanță în Attica
  4. Comentarii despre case de vacanță în Spata
Grecia Spata Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Cleo Scor din comentarii: 9,4

„Buna, proprietarul este foarte dragut, avionul fiind la ora 2:00 ne-a asteptat la aeroport, cazarea este pe langa aeroport , dar fiind un zbor de noapte nu puteai lua decat un taxi , deci ne-a ajutat foarte mult acest aspect. Ai nevoie la aceasta locatie de o masina , care sa te ajute sa ajungi la metrou, dar si de data asta am avut disponibilitatea proprietarului , care ne-a dus si adus de la metrou timp de 2 zile , fara a avea pretentii pecuniare, dar noi am platit o suma modica. Apartamentul e mare , utilat si foarte dragut, curat.”

• „Este o alegere foarte buna daca aveti de petrecut o noapte intre zboruri.Soferi foarte amabili.Nu departe de aeroport.Foarte comod transferul gratuit 24 ore de la si catre aeroport.”

• „Amabilitate personal, comunicare foarte bună, accesibil, găsit soluții la cerintele noastre”

• „Nimic.”

• Valhalla - Brand New Airport Apt. Scor din comentarii: 9,4

„Manuela este o gazda excelenta! Pozitia fata de aeroport,loc de parcare,dotările și curățenia!! Pt o sumă modica ,gazda Dvs va poate ajuta cu transportul la aeroport . Mulțumim ,Manuela pt check out-ul devreme,in noapte. Recomand cu căldură!”

• „Totul a fost de vis”

• Zed Smart Property by Airstay Scor din comentarii: 8,4

„Clădirea este modernă, cu dotări de top, foarte bună pentru o noapte sau două când aștepți în tranzit următorul zbor. De asemenea, gazdele oferă servicii de transfer între aeroport și locație, contra cost, dar prețul este bun și merită, fiind comunicat în prealabil.”

• „Transport asigurat si rapid de la aeroport”

• Spata Lykourgos Homes Scor din comentarii: 9,5

„O locatie foarte usor accesibila, curata, bine utilata. Am gasit cam tot ce am avut nevoie. Daca voi mai ajunge vreodata in aceasta locatie, am s o fac doar in intervalul anual strict 1 aprilie - 31 octombrie.”

• Zoe garden home Scor din comentarii: 9,8

„Casa curata , gazda patroni ma antmpinat, oameni sunt primitori. Curatenie de nota 10.”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Spata

pe baza a 24.015 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com