2. Grécko - hodnotenia hotelov

9,4

• Ohodnotené: 23. septembra 2021

• Izba Economy s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami
    • 7 nocí

nenašla som žiadny nedostatok,dokonca sme mohli kúpiť lístky na autobus na recepcii.Autobus stojí hned pred hotelom.Hotel nemá bazén,ale ten nám vôbec nechýba,pre mňa je dôležité more...je tu skoro rodinná atmosféra,pán majiteľ mal každé ráno a po celý deň úsmev na tvári,zaujímal sa o nás,či sme spokojní...

Raňajky boli skoro rovnaké,sem tam malé rozdiely ale boli bohaté,dokonca niekoľko druhov ovocia,velký výber čajov,niekoľko druhov chleba a sladkého pečiva,fantastický jogurt každý deň,boli sme fakt spokojní.Jedálny lístok pôsobil velmi skromný,avšak denne robia menu (my sme chodili na večeru)a to teda bolo fakt bohaté a veľa.ani raz sa mi nestalo aby som ho celé zjedla,hoci chuť bola výborná.Na začiatok ako štartér bola pomazanka a chlieb,vždy iná,potom ako preddjedlo napr.zapečený baklažán a tu by som už skončila,bola som najedená,avšak hlavný chod ešte iba čakal,vždy aj s tanierom čerstvej rôznej zeleninky no a na záver sladký dezert...a to všetko 12 Eur..krásne sme si oddýchli,more čisté,lehátka k dispozicii na pláži...my sa určite vrátime späť.

Termín pobytu bol september 2021

• Ohodnotené: 18. septembra 2021

Skutočne výnimočné
    • Skupina priateľov
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami s výhľadom na more
    • 10 nocí

nic

všetko

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 26. augusta 2021

• 10 nocí

Atmosfera hotela a služby sú vyborné. Citili sme sa tam ako v rodine vďaka 3 bratom, ktorí hotel vedú. Taktiež každodenná čistota izieb bola samozrejmosťou, vďaka perfektnej praci pani Ovídie. Raňajky boli pestré, večere boli spríjemnené vtipnym čašnikom s perfektnou obsluhou a vyborným jedlom. Určite sa ešte niekedy ubytujeme v tomto super hotelíku. Má velmi dobrú polohu ku letisku aj k mestu.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 6. júna 2024

6,0
    Príjemné
    • Skupina priateľov
    • Izba s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami s výhľadom na hory alebo do záhrady

Ranajky- velmi slabý vyber, izba ( je potrebne si dokladne pozriet pri zakupeni rozmery izby). Ta nasa bola extremne mala s cudnym vyhladom na “zahradu”. Nemali sme ani balkon, lebo chodba kde prechadzaju ludia sa neda nazvat balkonom. Male parkovisko.

Príjemný personal, hlavne na recepcii ;), pek a jedalenska cast s terasou.

Termín pobytu bol jún 2024

• Ohodnotené: 5. októbra 2023

Skutočne výnimočné
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami - s výhľadom na more na prízemí

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 2. júna 2023