3. Comentarii despre hoteluri în Macedonia

9,4

• Comentariu trimis pe 23 august 2023

Rai
    • Apartament cu 2 dormitoare

10 mi se pare o nota prea mica pentru ospitalitatea Mariei, pentru frumusetea locului, grija pentru cel mai mic detaliu.Apartamentul a fost foarte curat, cu lenjerii si prosoape impecabile.Bucataria este dotata cu tot ce ai nevoie pentru a gati, daca vrei.Am primit inclusiv fructe si legume din gradina lor, iar pentru ca in aceasta vacanta mi-am serbat ziua de nastere, am primit cadou o prajiturica si o sticla cu vin.Insa atentia pe care o acorda oaspetilor sai o face pe Maryia speciala. Plaja este la cativa pasi distanta si chiar daca este neamenajata,veti primi la cazare scaune pliabile si umbrele de soare, dar si prosoape de plaja.Va vor ajuta papucii speciali pentru intrarea in apa. Tot spatiul este prietenos cu mediul, se recicleaza, se economiseste energie.. Acest mic colt de rai are si o capela micuta,pentru cei care simt sa spuna o rugaciune acolo. In concluzie, este un loc pe care sigur il voi recomanda si unde ma voi intoarce curand.

• Comentariu trimis pe 11 august 2023

Recomand! Totul a fost la superlativ!!!!

Totul a fost perfect!

Maria este o doamna extraordinară care se implica foarte mult în tot cea ce face.Ne- a întâmpinat cu amabilitate, informații și hărți pt a ne descurca ușor.Tot sejurul s-a interesat sa nu ne lipsească ceva .Totul a fost la superlativ! Vom reveni cu siguranță la anul! 10 +++++ Felicitări!

• Comentariu trimis pe 5 august 2023

Caracterizare locație
    • Apartament cu 1 dormitor

Nimic nu a fost neplăcut.. Poate dacă era cu mic dejun dimineata era ok. .Dar sunt multe alte posibilități cu mic dejun local.

Gazda,peisajul,camera,totul

• Comentariu trimis pe 16 septembrie 2022

cazare de vis, gazda extraordinara
    • Călător singur
    • Apartament cu 2 dormitoare

perioada petrecuta acolo a fost prea scurta :)))

este o cazare minunata, foarte curata , amenajata cu bun gust. amplasata intr-o zona cu multe flori si verdeata, este o oaza de liniste. apartamentul care l-am avut a fost foarte spatios, bine proportionat, bine utilat. patul foarte comod ne-a asigurat mult comfort si odihna. gazda este de nota10* , care ne-a ajutat cu multe recomandari utile referitor la plaje, localitati de vizitat , restaurante, magazine ,etc. datorita ei am avut un concediu foarte relaxant si bine organizat. o sa revenim cu siguranta

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 10 august 2022

• Apartament cu 2 dormitoare

Apartament nou, frumos și confortabil, aer condiționat în fiecare cameră, bucătărie utilată cu toate cele necesare, terasă privată spațioasă, sub măslini; Gazda deosebită, prezentă pentru orice nevoie sau sfat, curățenie în fiecare zi! Mulțumim Maria, vom reveni!

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 5 august 2022

O vacanta minunata!
    • Apartament cu 1 dormitor

O locatie de exceptie, apartament spatios si curat, foarte bine dotat, cu un design modern si frumos. In apropiere se afla portul, promenada, multe taverne traditionale si plaje spectaculoase. Ghidul pe care gazda ni l-a pus la dispozitie ne-a ajutat foarte mult, am reusit sa identificam cu usurinta cele mai frumoase locatii din zona. La adresa gazdei, Maria, am doar cuvinte de lauda, mereu gata sa iti sara in ajutor si sa te faca sa te simti ca acasa. Iti multumim pentru tot Maria, cu siguranta vom reveni!

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 14 iunie 2021

Exceptional
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul are un design foarte frumos, este spatios si curat, curatenia mentinandu-se indeaproape. Gazda noastra, Mariya, s-a ocupat ca totul sa fie permanent in regula pentru noi, ne-a oferit sugestii foarte utile referitoare la cele mai frumoase plaje din zona si la cele mai bune locuri unde poti servi masa. Cu siguranta este un loc unde ne vom reintoarce cu drag.

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2022