3. Ήπειρος κριτικές B&B και πανδοχείων

9,9

10,0

• Υποβολή σχολίου: 2 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική τοποθεσία με θέα την λίμνη . Άψογο σπιτικό πρωινό . Άψογη εξυπηρετηση και φιλοξενία

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 12 Φεβρουαρίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Εξαιρετικά όλα, πεντακάθαρο και παρα πολύ προσεγμένο κατάλυμα, σπιτικό πρωινό. Η κυρία Κατερίνα πολύ εξυπηρετική και φιλόξενη, ήταν εκεί σε ότι χρειαστήκαμε!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 31 Ιανουαρίου 2024

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από το συγκεκριμένο κατάλυμα. Πεντακάθαρο, με σύγχρονη διακόσμηση και φυσικά με υπέροχη θέα της πόλης και της λίμνης. Η Κα Κατερίνα δε, πέραν του πλούσιου πρωινού που μας ετοίμασε ήταν πολύ ευγενική, πρόθυμη να μας δώσει πληροφορίες για την πόλη των Ιωαννίνων αλλά και της γύρω περιοχής. Ενδείκνυται και για κράτηση σαν βίλα αν θέλετε να πάτε μεγάλη παρέα (διαθέτει 4 δωμάτια).Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 15 Ιανουαρίου 2024

«ΠΕΡΑΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΜΟΥ , ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΡΟΤΙΜΙΣΟΥΜΕ»
    • Επαγγελματικό ταξίδι

ΑΡΙΣΤΟ, ΤΕΛΕΙΟ , ΦΟΒΕΡΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 31 Δεκεμβρίου 2023

«Η καλύτερη επιλογή με αξεπέραστη θεα στη λίμνη!»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Φανταστικό κατάλυμα, με απίστευτη θέα στα Γιάννενα! Η κυρια Κατερίνα υπέροχη οικοδέσποινα, με το νόστιμο πρωινό της και όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για τα Γιάννενα και τις γύρω περιοχές. Καθαριότητα, άνεση και ζεστασιά to the point! Θα το προτιμήσουμε ξανά σε επόμενη μας επίσκεψη στα Γιάννενα.

• Υποβολή σχολίου: 26 Δεκεμβρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Ήταν όλα καταπληκτικά....η Κυρία Κατερίνα ήταν εξαιρετική , πολύ εξυπηρετική......πραγματικά δεν μας έλειψε τίποτα. Το δωμάτιο εξαιρετικό.....όλα ήταν πολύ προσεγμένα μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια....η θέα στην λίμνη καταπληκτικη. Σίγουρα θα ξαναεπισκεφθούμε τα Γιάννενα και το Montana Lake View.

• Υποβολή σχολίου: 25 Δεκεμβρίου 2023

«Η κυρία Κατερίνα φοβερή οικοδέσποινα και πολύ κατατοπιστική με τις πληροφορίες που μας έδωσε για το ταξίδι μας.»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Το WiFi έκανε συνέχεια διακοπές και θα πρότεινα την προσθήκη φρούτων στο πρωινό.

Τα δωμάτια, ο στολισμός μιας και το επισκεφτήκαμε την περίοδο των Χριστουγέννων και το χορταστικό πρωινό με θέα τη λίμνη.

• Υποβολή σχολίου: 14 Δεκεμβρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Δεν έχω να αναφέρω κάτι.

Οι οικοδεσπότες απλά τέλειοι, όπως και το πρωινό, καθαριότητα στο έπακρον, παιδιά απλά να πάτε και το ιδανικότερο κλείστε όλο το οίκημα.

• Υποβολή σχολίου: 15 Νοεμβρίου 2023

«ΙΔΑΝΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΓΥΡΩ ΧΩΡΙΑ...»

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ

Ο ΞΕΝΩΝΑΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ. ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ ΘΕΑ ΣΤΗΝ ΛΙΜΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΗΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΒΕΡΑΝΤΑ.... ΥΠΕΡΟΧΟ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ - ΣΠΙΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ (ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΕΣ... ΚΑΙ ΠΙΤΕΣ....). ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ ΣΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ. Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΝΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΡΑΚΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ.

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 28 Οκτωβρίου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Ωραίο, καινούργιο και πολύ καθαρό δωμάτιο, ιδιαίτερης αισθητικής και καλόγουστου design ! Έχει την καλύτερη θέα στα Γιάννενα ! Τέλειο πρωινό! Απολαύσαμε την φιλοξενία της πάντα χαμογελαστής Κατερίνας, η οποία πολύ πρόθυμα εξυπηρέτησε όλες μας τις απαιτήσεις!

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

«Όλα τέλεια !»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Φιλοξενία , αμεσότητα , ευγένεια , πλούσιο πρωινό ! Πολύ καλό κρεβάτι . Ευχαριστούμε πολύ

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 8 Αυγούστου 2023

«Εξαιρετικό!»

Μας άρεσαν όλα!

Ήταν όλα υπέροχα! Η τοποθεσία ήταν σε ιδανική απόσταση από τα Γιάννενα, με πολύ όμορφη θέα. Οι ιδιοκτήτες ήταν πολύ ευγενικοί, μας έδωσαν πληροφορίες για τα μέρη και τα εστιατόρια που άξιζαν να επισκεφτούμε στο χρόνο που διαθέταμε, και εφόσον το δωμάτιο δεν ήταν κρατημένο μας άφησαν να κανουμε late check out. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, το στρώμα απλά τέλειο, και οι πετσέτες αφράτες και μοσχομυριστές. Σχετικά με τον πρωινό μπουφέ, οι επιλογές ήταν όλες μία και μια, Στην επόμενη εξόρμησή μας, θα το ξαναεπιλέξιυμε, και θα το συστήναμε ανεπιφύλακτα σε φίλους και γνωστούς!

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 6 Φεβρουαρίου 2023

• Παρέες φίλων
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Η θέα στη λίμνη από το αντίστοιχο δωμάτιο είναι φανταστική! Το πρωινό πολύ καλό και διαφορετικό κάθε μέρα καθώς τίποτα δεν είναι τυποποιημένο...!!! Και φυσικά η οικοδέσποινα πάντα ευχάριστη και χαμογελαστή, μας έδωσε τις κατάλληλες πληροφορίες για να περάσουμε ένα τέλειο 4ήμερο...

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 11 Δεκεμβρίου 2022

«απολαυστική διαμονή.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ωραία τοποθεσία. πολύ ωραία διακοσμημένο, καθαρό ζεστό , σπέσιαλ πρωινό με θέα τη λίμνη.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 27 Νοεμβρίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Το δωμάτιο με θέα τη λίμνη, άριστο. Καθαριότητα παντού. Το κρεβάτι σούπερ. Σε όλα άριστα.

• Υποβολή σχολίου: 24 Νοεμβρίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

ιδανική τοποθεσία, ωραίος χώρος, άνετα δωμάτια, θαυμάσιο πρωινό

• Υποβολή σχολίου: 20 Νοεμβρίου 2022

«Χαλαρωτικό διήμερο»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Πολύ ωραίος κοινόχρηστος χώρος. Πολύ ωραία θέα και τέλειο πρωινό. Ωραία υλικά και προσεγμένη κατασκευή. Ήμασταν τυχεροί γιατί είχαν στολίσει και ήταν πολύ ζεστά. Ευγενική η κα Κατερίνα. Σε λίγα λεπτά βρίσκεσαι στο κέντρο της πόλης.

• Υποβολή σχολίου: 3 Οκτωβρίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Ένα εξαιρετικό κατάλυμα με πανέμορφη θέα όλη την λίμνη και αρκετά κοντά στην πόλη των Ιωαννίνων. Υπήρχε πολύ ηρεμία για χαλάρωση. Η κυρία Κατερίνα εξυπηρετικοτατη και πρόθυμη σε όλα. Το πρωινό ήταν πολύ καλό και το δωμάτιο τέλειο!

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 20 Μαρτίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Εξαιρετική τοποθεσία,πλούσιο πρωϊνό ,απίστευτη θέα από το δωμάτιο,καθαριότητα και η Κατερίνα ήταν εξυπηρετική ,μέχρι και τούρτα γενεθλίων κανόνισε!!!!!( Σε συνεννόηση με τη δική μου Κατερίνα!)Σίγουρα θα επανέλθουμε! Ευχαριστούμε για όλα!

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 13 Μαρτίου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στη Λίμνη

Πολυ ζεστό κατάλυμα. Εξαιρετική εξυπηρέτηση απο την κ.Κατερίνα για ότι χρειαστήκαμε. Η τοποθεσία ειναι πολυ κοντα στο κέντρο,πολυ ωραιο πρωινό και ομορφη θεα.Το δωμάτιο ηταν παρά πολυ καθαρό.

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 28 Φεβρουαρίου 2022

«Απλά τέλειο !»
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Έμεινε 1 βράδυ

Ένα από τα πιο όμορφα ξενοδοχεία που έχω μείνει. Καθαρό, μοντέρνο (αλλά και ταυτόχρονα κλασσικό) και πολύ εύκολα προσβάσιμο παρά το ότι είναι λίγο έξω απο τα Γιάννενα. Τα δωμάτια πολύ προσεγμένα και απίστευτα καθαρά. Δεν έχεις την αίσθηση ότι είσαι σε ξενοδοχείο, αλλά στην τέλεια εκδοχή του υπνοδωματίου σου (τουλάχιστον εγώ έτισ θα ήθελα να είναι το δικό μου υπνοδωμάτιο !) Πλούσιο πρωινό με θέα την λίμνη των Ιωαννίνων και το νησάκι. Το κοινό καθιστικό απλά μοναδικό. Τέλειοι καναπέδες και ένα πανέμορφο τζάκι για να νιώθει κανείς υπέροχα ! Bottom Line : Μπορεί να μην είναι κάποιο από τα επώνυμα πεντάστερα γνωστά ξενοδοχεία, αλλά σίγουρα δεν έχει κάτι να ζηλέψει ! Τέλος, εννοείται πως και στην επόμενη μου επίσκεψη θα κλείσω πάλι στο Montana Lake View !

Έμεινε: Φεβρουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 30 Δεκεμβρίου 2021

«Πανέμορφη διαμονή και αναμνήσεις»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πανέμορφη διαμονή με εξαιρετική αμφιθεατρική θέα της λίμνης και των Ιωαννίνων! Όλα πολύ προσεγμένα, καθαρά και καινούργια! Highlight το κοινό σαλόνι, με το τζάκι, τους άνετους καναπέδες και το πανέμορφο χριστουγεννιάτικο δέντρο (τα Χριστούγεννα). Η Κατερίνα εξαιρετική οικοδέσποινα! Πολύ ευγενική και βοηθητική! Μας ετοίμασε και πολύ ωραίο πρωινό με μια πεντανόστιμη πίτα (μεταξύ άλλων). Εάν έχετε αμάξι το συνιστώ ανεπιφύλακτα μιας και σε 8 λεπτά είστε στο κέντρο της πόλης.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2022

• Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στο Βουνό

Φιλοξενία, Εξυπηρέτηση, Υπέροχη θέα.

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 15 Ιανουαρίου 2024