2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Dubrovnicko-neretvanská župa hodnocení hotelů
  4. Kučište hodnocení hotelů
Chorvatsko Kučište Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartmani Anđelka Průměrné hodnocení: 9,4

„Velmi dobrá lokalita ,hezké pobřeží, blízko na pláž.“

• „Kousek na pláž, pani domácí velice příjemná a přivítali nás vínem a domácí pomerančovou marmeládou. Překrásná dovolená a rádi bychom se vrátili.“

• „Skvělá lokalita a skvělé ubytování.“

• „Naprosto skvela lokalita☀️ ciste more, prazdna malinka plaz, molo ze ktereho lze skakat do more.“

• Apartments Nevenkos - 20 m from beach Průměrné hodnocení: 9

„Krásné místo / soukromá pláž / klid skvělá lokalita luxusní terasy.“

• Villa Bofor Průměrné hodnocení: 9,8

„skvělá lokalita. Velice přátelský hostitel. úžasné výhledy. Určitě přijedeme znovu. Vše jako na prezentovaných fotografiích.“

• Apartments Lucy Průměrné hodnocení: 8,6

„Velká terasa, vybavená houpací lavicí a pohodlným sezenim, ubytování je přímo u moře, výhled na Korčulu.... Paní domácí je moc milá.“

• „Krásný čistý apartmán s výhledem na moře, nově zrekonstruovaná plně vybavená kuchyň, koupelna a ložnice. Byli jsme velmi spokojeni. Možnost ubytování se psem.“

• Apartment Srsen Průměrné hodnocení: 9,4

„Dovolená začala milým a vřelým přivítáním hostitelky místním vínem. Paní Zdeňka nás po celou dobu pobytu zahrnovala neskutečným servisem v podobě stálé výměny ručníků a povlečení. Cokoliv jsme potřebovali, ve všem vyhověla. Apartmán je opravdu vybaven vším, co bylo předem deklarováno. Krásný a čistý apartmán s výhledem na moře, terasa umístěná v zeleni a stínu, parkování před domem, 5 minut chůze na pláž. V blízkosti vinárna, malý obchod a v blízkosti jsou i další pláže, ze kterých jsme byli nadšeni. Na rozloučenou jsme jako dárek dostali od hostitelky ze zahrady vypěstované koření. Moc za vše děkujeme a určitě se vrátíme.“