2. Хърватия отзиви за хотели
Хърватия Растовача Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Antemurale - Luxury rooms,Plitvice Lakes Оценка от отзивите: 9.2

„Много добро местоположение. Наличен паркинг.“

• FLORA HOUSE Оценка от отзивите: 9.3

„Давам висока оценка на това място за настаняване! Надмина очакванията ми! Много е близо до хвод 1 на езерата - 5 минути пешеходно разстояние. Сандра е изключително отговорна към гостите си, мила, любезна, очарователна! Бяхме настанени в апартамент - отлично обзаведен, прекрасен интериор, чистота, свежест и много позитивизъм. От сърце благодарим на Сандра! До нови срещи мила Сандра!“

• House Nada Оценка от отзивите: 9

„Спокойно място. Вежлив персонал. Чисто и подредено.“

• Guest House Ljubo & Ana Оценка от отзивите: 9.5

„Метоположение на 10 минути от входа ма парка. Красиви и добре подържани външни зони. Парко места на разположение на гостите. Домакините приготвят вкусна закуска по желание на гостите с чисти и вкусни продукти от региона.“

• Guest House Ljubo & Ana Оценка от отзивите: 9.5

„Тихо и спокойно място.Лесен достъп приятни домакини.“

• Apartments Sven Оценка от отзивите: 9.8

„Мястото е прекрасно, тихо, на около 400 метра от вход 1, много чисто, удобно и приятно. Много любезни и усмихнати домакини. Препоръчвам!“

• Pansion Danica Оценка от отзивите: 9.2

„Отношението на персонала,чистота и местоположение.“

• Pansion Danica Оценка от отзивите: 9.2

„Изключително любезен персонал и собственици. Голямо разнообразие от дейности в дъждовните дни. Добър ресторант и превъзходна закуска. Възможно най-доброто място до входа на Плитвички езера. Уютни и чисти стаи и бани. Задължително опитайте нещо от собственото производство на стопаните (козе сирене, мляко, мед, сладко и всичко което ви предложат)“