2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Lika-Senj County
  4. Comentarii despre hoteluri în Rastovača
Croaţia Rastovača Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• House Nada Scor din comentarii: 9

„Este situata intr-o zona superba, in apropierea E1,curatenia,parcare”

• Pansion Danica Scor din comentarii: 9,2

„Curat, liniste, loc parcare gratuit, aproape de Cascadele de la Plitvice, Poarta 1. Vila are si restaurant cu produse foarte gustoase.”

• Apartment Mlađen Scor din comentarii: 9,4

„Totul a fost excelent. Locația a fost de vis, cu o curte amenajată foarte frumos, cu flori, iar ciripitul păsărilor îți încânta auzul. Era foarte facil de ajuns pe jos până la parcul Plitvice, aproximativ 10 min mers lejer. Administratorii au fost de ajutor si foarte calzi. Bucătăria a fost dotată cu absolut tot ce era nevoie. Mașină de spălat vase, cuptor cu microunde, fierbător apǎ, filtru de cafea( aveam inclusiv cafea, ceai, ulei măsline si alte ingrediente). Doamna ne-a dat usturoi din grădina dumneaei pentru gătit. Camerele erau curate, spațioase, paturile foarte comode, căldura era suficientă, asigurată cu centrală.”

• House Biba & Leona Scor din comentarii: 9,6

„O gazda foarte atenta .Locație excepțională.”

• Guest House Spoljaric Sasa Scor din comentarii: 8,7

„Locație frumoasa”

• House Milan Scor din comentarii: 9,5

„Locatie excelenta, gazda primitoare.”

• House Luketić Scor din comentarii: 8,4

„Pensiune situata intr-un adevarat colt de rai: peisaj de vis, liniste, aer curat. Gazde primitoare, totul la superlativ!”

• House Flora Scor din comentarii: 9,3

„Camera curata, mare, cu un pat confortabil. Zonă liniștită, foarte frumoasa și aproape de intrarea Nr 1 in Parc. Mic dejun bun și gustos. Gazda ne-a lăsat să folosim parcarea după check out până am vizitat parcul.”

• House Nada Scor din comentarii: 9

„Recomand Personal amabil, curățenie, zona linistita”

• Pansion Danica Scor din comentarii: 9,2

„Curat, confort”