3. Split-Dalmatia County – opinie o hotelach
  4. Sevid – opinie o hotelu
Chorwacja Sevid Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudowna Gospodyni. Służy pomocą. Pierwszego dnia przywitała nas własnymi wypiekami. Dom przepiękny, obszerny. składa się z dwóch osobnych mieszkań. Wyposażenie kuchni jak w opisie SUPER. Basen cudowny. Leżaki łóżka przy basenie i pod zadaszeniem. Maleńki ogródek. Fajny grill. Do plaży parę kroków. Teren ogrodzony. Dojazd skomplikowany, warto zadzwonić do właściciela wyjedzie po gości i wskaże drogę. Podjazdy ostre ale Bus dawał radę. Domek zagwarantował nam super wypoczynek w bardzo fajnych warunkach. POLECAM”

• Apartments Ljuba Ocena: 8,3

„Zakochałam się w tym miejscu. Wrócę tam koniecznie.:)”

• Apartments Luka Ocena: 9,8

„świetne miejsce, bezpośredni dostęp do plaży na głazach ale są wylane betonowe ścieżki i drabinka do wody, 30m w lewo jest super plaża z drobnym żwirkiem prawie jak piasek(trzeba przejsc po tych kamieniach ale nie pownno to stanowic problemu nawet z wozkiem dzieciecym), 0 kolczatek w tym miejscu (chyba ktoś je wyzbieral) bo na innych plażach było ich milion (dosłownie 100m dalej). Właściciele są meeeegaa mili, mieszkają na miejscu ale nie przeszkadzaliśmy sobie nawzajem. Świetni ludzie. Lokalny sklep otworzyli niestety dopiero w po tygodniu bo czynny tylko w sezonie ale bez problemu dojechało się do Mariny do sklepu.”

• LANA DELUXE,SEVID Ocena: 8,8

„Wspaniały pobyt, mieszkanie wygodne i przestronne, ładnie urządzone, jasne, czyste, dobrze wyposażone, niczego nam nie brakowało, gospodyni bardzo życzliwa, bardzo blisko morza, wspaniały widok z tarasu, spokojna miejscowość co bardzo nam odpowiadało, doskonale!”

• Apartments Blu Mare Ocena: 9,7

„Bliskość morza, spokój i cisza Taras na wyłączność Czyste, świeże wnętrza Dobry kontakt z właścicielami Poczęstunek na powitanie”

• „Lokalizacja, super uprzejma właścicielka”

• Markioli Residence Ocena: 9,5

„Cudowne mieszkanie, świetnie wyposażone, czyste, wspaniała właścicielka, która swą życzliwością od razu skradła nasze serca... Widok z tarasu zapierający dech. Z pewnością tu wrocimy. Nie można dac wyższej opinii niż 10...stąd najwyższa z możliwych. Gorąco polecam”

• Villa Scandalli Ocena: 9,5

„Schludny apartament, posiada wszystko co potrzeba. Blisko do morza. Bardzo mili gospodarze. Dostawa pieczywa pod budynek. Dużo miejsca do spędzania czasu na zewnątrz. Piękny widok.”

• Villa Isabella Ocena: 9,9

„Przecudowne miejsce, właściciele bardzo sympatyczni i przemili. Apartament bardzo przestronny i komfortowy. Dwa tarasy. Kuchnia w pełni wyposażona. Łazienka bardzo czyściutka. Po prostu pierwsza klasa. Na zewnątrz basen z podgrzewaną wodą. Do morza nie dalej jak 100 do 200 metrów. Zaznaczając przy tym, że mamy możliwość skorzystania z trzech różnych plaż. Z każdej strony tzw. cypla. Polecam w 100% a nawet w 200%. Napewno jeszcze tutaj przyjedziemy. Pozdrawiamy.”

30 najlepszych hoteli w mieście Sevid