2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Dubrovnicko-neretvanská župa hodnocení hotelů
  4. Ston hodnocení hotelů
Chorvatsko Ston Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartment Varezic Průměrné hodnocení: 8,5

„Milé a ochotné majitelky! naprosto bezproblémové a bezpečné parkování, hezká zahrada a klidné místo. samostatný vchod do apartmánů, nemusíte se s majitelkami ani potkat. Soukromí zaručeno! Nemohu ohodnotit okolí, pláž a možnosti stravování, protože jsme zde jen přespali a cestovali dále.“

• Apartman Matić Průměrné hodnocení: 8,7

„Skvělý pan majitel! Krásná lokalita“

• House Ina Ston Průměrné hodnocení: 8,5

„Pokojíček byl ještě menší, než to podle fotek vypadalo, ale na jedno přespání nám to naprosto stačilo. Co mě zaujalo nejvíc a musím opravdu ocenit bylo to, jak lze do tak malého prostoru umístit i zmiňovaný kuchyňský koutek. Byla tu mikrovlnka, varná konvice, nádobí. Nejvíc se nám líbilo umístění domu přímo u hradeb a posezení na terase. Je to hezké zákoutí městečka. Na spaní je tu naprostý klid – i proto, že se přímo sem nedá dostat autem kvůli úzké uličce a schodům. Klimatizace nám v zimě pokoj v mžiku hezky vyhřála.“

• Apartments Vlasic Průměrné hodnocení: 7,7

„- Přístup majitele - Lokalita - Čistota -“

• Holiday Home Anima Maris Průměrné hodnocení: 9,6

„velice pěkné prostředí a okolí je to malá vesnička, kde je klid a pohoda příjemná paní domácí nebyl problém si objednat ryby na grilování, zeleninu, atd.“

• Apartments More & Ja Průměrné hodnocení: 9,2

„Lokalita předčila naše očekávání“

• Apartments Diva Průměrné hodnocení: 9,6

„Naprosto perfektní ubytování. Skvělá lokalita kousek od Stonu, mimo turistický ruch. Velmi autentické prostředí. Majitel extrémně milý a vstřícný.“

• Rooms Androvic Průměrné hodnocení: 9,3

„Klidné místo mezi vinicemi. Vstřícní a velmi příjemní ubytovatelé. Paní domácí nám přinesla místní ovoce. Moře s možností koupání je dosažitelné autem během pár minut. Skvělé místo jak na přespání tak i na delší pobyt.“

• Apartmani Bezek Průměrné hodnocení: 9,3

„Vse! 👍👍👍👍😉“