2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Primorsko-Goranska županija: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Драмаль: відгуки про помешкання для відпустки
Хорватія Драмаль Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartmani Adria LiLa Crikvenica Dramalj Оцінка за відгуками: 9,6

“Ми просто в захваті,фото з оголошення відповідають дійсності.Власник приємний позитивний,зустрів нас.В квартирі є всі зручності продумані до дрібниць(кава,олія,хімія для прибирання і багато іншого) А ранішня кава на терасі з видом на море запам'ятається надовго 😊 Ми часто бронюємо через букінг,і це поки що одне з трьох помешкань куди хочеться повернутися 🥰“

• Apartmani Pilaš Оцінка за відгуками: 8,4

“Нам сподобалася тишина та чистота. Дуже добре, що є кондиціонер, але він один на 3 кімнати. Є внутрішній дворик із столиком та кріслами. Є парко місце для машини. Хороша шумоізоляція. Жалюзі спасають від спеки. Є посуд для приготування їжі. Власники не нав'язливі і досить виховані. У них є чудесна собачка.“

• Apartmani E&G Оцінка за відгуками: 8,5

“Найбільше нам сподобалося розташування помешкання та тераса з виглядом на море та острів Крк“

• Apartman Ivan Оцінка за відгуками: 8,3

“Гарний краєвид з балкону. Є холодильник, мікрохвильовка, плита, посуд, кавоварка. До пляжу йти до 10 хвилин, назад під гірку. Є місце для машини. Недалеко продуктовий магазин. До Lidl їхати 10 хвилин. Риночок, магазини, кав'ярні та розваги в основному в сусідньому містечку Цриквениця. Привітні господарі.“

• Apartment Snjezana Оцінка за відгуками: 8

“Власник зустрів відразу при приїзді, показав та розповів де що знаходиться, де магазини та де можна поїсти. В номері було все що потрібно: холодильник, чайник, посуд, кондиціонер, ванна, телевізор.“

• Villa Oleander Оцінка за відгуками: 8,1

“Чисті апартаменти, зручні ліжка, швидка реакція від власників на наші прохання, всі зручності присутні.“

• Apartman Ivka Оцінка за відгуками: 8,1

“Апартамент просторий- 3 спальні, вітальна, велика кухня, 2 ванні кімнати, великий терас та окремий балкон. В квартирі є все необхідне- чиста постіль, рушники, посуд, побутова хімія і т.д. Господарі дуже привітні та милі. А вид - просто вау!“

• KIKA Оцінка за відгуками: 9,2

“Все супер!!! Боро чудовий господар, дуже хороший, апартаменти оснащені всім необхідним для проживання і навіть більше. Пляж знаходиться дуже близько, 5хв, місць на пляжі достатньо вода кришталева, райське містечко. Парковка для авто без проблем, безкоштовно, Боро про все подбав! Обов'язково сюди повернемось!!! Дякуємо за чудовий відпочинок!“

• Holiday Resort Kačjak Оцінка за відгуками: 6,3

“Сніданок і вечеря були дуже хорошими і смачними… Нескінченний злив в туалеті🤣 І хороший напор води в душі…. Хороше місце прикрасна природа Непоганий персонал Але чогось завжди не усміхний 😡 Можливо і я би був в такому дусі“

• Villa Chiara Оцінка за відгуками: 8,4

“Краєвид“