2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Regiunea Zadar
  4. Comentarii despre case de vacanță în Vir
Croaţia Vir Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Studio apartman Giardino Scor din comentarii: 9,9

„Faptul ca am revenit al doilea an consecutiv spune totul,e ceea ce îți poți dori pentru un concediu reușit...liniște,confort de 5 stele , curățenie,jacuzzi in permanenta pregatit doar pentru tine,grill...marea aproape la 400 metri ,un restaurant cu mâncare gustoasa și preturi bune ....dar cel mai important atentia si căldura familiei ....faptul ca te simți acasă și nu mai vrei sa pleci ....mulțumim Marijana și Vlado pentru tot ...sper sa ne revedem sănătoși... cu siguranță vom reveni întotdeauna cu mare placere”

• Apartment Boras Scor din comentarii: 9,3

„Apartamentul este exact ca și în poze. Are tot ce e nevoie pt o familie E foarte aproape de plaja”

• Studio apartman Giardino Scor din comentarii: 9,9

„Un sejur excepțional datorită gazdei noastre, care ne-a întâmpinat toate nevoile, ne-a pus la dispoziție tot ce aveam nevoie în locuință, cât și obiecte de plajă. Jacuzziul a fost cireașa de pe tort. Totul la superlativ, recomand cu încredere.”

• Apartman Franc S Scor din comentarii: 9,8

„Plaja excelenta in apropiere”

• Apartmani Mujic Scor din comentarii: 9,7

„Pozitionarea.”

• Villa Nora Scor din comentarii: 9,2

„Piscina”

• Apartmani Laura Vir Scor din comentarii: 9,4

„Totul a fost perfect!!!”

• Apartment Excelente Scor din comentarii: 8,7

„Locatia buna, aproape de plaja. Dormitoarele cu paturi mari, confortabile. Gazda foarte intelegatoare și vorbeste bine engleza. Nu este spatiu pentru o masa de 6-8 persoane, dar pentru noi nu a fost o problema asta. O parte din noi a stat în casa, alta pe balcon.”

Cele mai bune 29 case de vacanță din Vir

pe baza a 13.955 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com