2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Istria
  4. Comentarii despre case de vacanță în Vrsar
Croaţia Vrsar Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Maistra Select Belvedere Resort Scor din comentarii: 8,7

„Frumoasa locatie, un mic dejun foarte bogat si gustos. Un resort pe care-l recomand cu drag. Personal prietenos. curatenie exemplara.”

• Koversada Apartments Naturist Park Scor din comentarii: 8,4

„Venim la Koversada de 6 ani. In ultimii 3 am locuit in Apartamente. Am primit un apartament superior fata de cel rezervat, fara plata suplimentara. Confort de 4 stele, liniste, imagine spectaculoasa, aerul conditionat a functionat perfect. Iubim Koversada si deja ne-am rezervat un sejur anul viitor.”

• Koversada Apartments Naturist Park Scor din comentarii: 8,4

„Ca de obicei, Koversada este locul unde ne intoarcem mereu, in fiecare vara, desi este destul de departe de casa nostra. Suntem incantati de acest resort linistit, in mijlocul naturii, cu plaje stancoase si apa limpede.”

• Koversada Apartments Naturist Park Scor din comentarii: 8,4

„Venim pentru a cincea oara la Koversada dar este pentru prima oară când ne cazam la apartamente. Ne-a plăcut foarte mult. În condițiile pandemiei, am preferat sa ne gătim folosind dotările din bucătărie. Patul a fost foarte confortabil, baia excelentă. Speram ca la anul viitor sa nimerim același apartament 102. Despre Koversada am mai scris si in alte comentarii. Probabil raiul asa arată 🙂”

• Sunset Garden House Vrsar Scor din comentarii: 9,2

„Dacă căutați o locație in care să aveți parte de intimitate, este locația perfectă. Gazde ospitaliere”

• Koversada Villas Naturist Park Scor din comentarii: 7,5

„Am avut cateva zile excelente, am ramas surprinsi de mesele imbelsugate.”

• Ohana Lodge Scor din comentarii: 9,4

„Gazda Maja foarte foarte draguta, ne-a oferit toate informațiile necesare unui sejur perfect. Apartamentul este echipat cu tot ce ai nevoie, balcon foarte mare, nu foarte departe de centrul orasului. Aprox 20 minute de mers pe jos. Cu siguranta vom reveni!”

Cele mai bune 30 case de vacanță din Vrsar

pe baza a 13.978 comentarii pentru case de vacanță pe Booking.com