2. HR - komentarji o hotelih
  3. Split-Dalmacija - komentarji o hotelih
  4. Vis - komentarji o hotelih
Hrvaška Vis Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lokacija je super. Lastnica je bila zelo prijazna. V apartmaju je bilo vse poskrbljeno, kot je bilo dogovorjeno.”

• HOLIDAY HOME KATE Ocena: 10

“Lokacija je bila odlična! Čudovit razgled na mesto Vis in zaliv. Parkirišče pred hišo ter bližina centra, a na zelo mirni lokaciji. Gostiteljica zelo prijazna in ustrežljiva. V apartmaju smo imeli vse (in še več) kar smo potrebovali. Odlične sobe, čudovit balkon, zelo lepa otroška posteljica. Z veseljem bi se vrnili!”

• “Odličen app., izjemna lokacija, čistoča, oprema, gospodinjski aparati vsi na razpolago. Gostitelji zelo prijazni in uslužni. Čista 5-ka.👌”

• “Lokacija enkratna, a zaradi gradbišča omejena.”

• “Všeč nam je bila zunanja terasa z žarom.”

• “Presegli vsa naša pričakovanja. Apartma je zelo lep, čist, velik. Kuhinja zelo dobro urejena, imaš vse pripomočke, katere potrebuješ ( toaster, mešalnik, palični mešalnik, grelec vode, smoothie maker, aparat za kavo in kapsule, toaster za sendviče). Kopalnica z vsemi pripomočki ( mila, šamponi, sušilec za lase, likalnik za lase, likalnik za obleke z desko,...). Postelja velika in udobna. Razgled pa za bogove.”

• “Blizu centra mesta, pogled na morje, svetel prostor, nova oprema, pekarna pod apartmajem.”

• “Zelo posebna, umetniška namestitev. Individualno opremljeni apartmaji. Zelo prostorno.”

• Apartments Jaksa Ocena: 8,1

“Vseee”

• “Zelo gostoljubni. Lep sprejem tako nas, kot naše kužike. Lastnica res topla oseba, ki se trudi, da bi bilo bivanje v apartmaju kar se da udobno in preskrbljeno s potrebščinami. Apartma je bil zelo čist, postelje udobne, oprema kuhinje in kopalnice - vse kar potrebuješ. Všeč nam je bilo tudi, da je apartma v bližini centra mesta Vis, a ravno prav oddaljen, da še lahko uživaš v mirni okolici. Z veseljem se bomo vrnili sem.”