2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Primorsko-Goranska županija
  4. Comentarii despre hoteluri în Vrbnik
Croaţia Vrbnik Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Luksuzne sobe Luce Scor din comentarii: 9,3

„O experienta foarte placuta, camera extraordinar de curata, salteaua mai mult decat perfecta/maxim de confortabila. Amabilitate si zambete de la femeia de serviciu pana la doamna de la receptie. Nu stiu daca dumneaei era si proprietara, dar foarte de treaba, sociabila, cu zambetul pe buze. Eu sunt o fire foarte greu de multumit, dar in privinta camerei nu am nimic de obiectat. A fost utilata cu tot necesarul: prosoape, hartie, uscator de par, gel de dush, sapun, casca de protectie pt păr, pahare, frigider cu cateva bauturi, un balcon dragut etc. Un view dragut, cu multa vegetatie. Am avut mic dejun inclus si pot spune ca a fost destul de diversificat.”

• „Apartamentul este exceptional, spatios, extrem de bine situat, cu vedere generoasa la mare. Dimineața privești rasaritul. Este la 5 minute de mers pe jos de plaja dar si de centru. Arata exact ca in poze. Camerele sunt spațioase, patul si pernele confortabile, bucataria foarte bine dotata, are 2 bai. Are parcare acoperita. Karin este o persoana extrem de amabila. Recomand cu cel mai mare drag!”

• SOBE "GALEB" Scor din comentarii: 8

„Nimic”

• „Locația apartamentului”

• Anka Studios Scor din comentarii: 7,1

„Locația, localitate”

• Luksuzne sobe Luce Scor din comentarii: 9,3

„Camera decorata modern, confort maxim, curățenie impecabila, terasa este exact ce trebuie seara la un pahar de vin. Micul dejun, un mix de posibilități pentru toate gusturile, foarte ok. Vrbnik este un loc de basm, liniștit, de aici poți ajunge în 10-30 min cu auto la plajele Pinezici, Potovosce, Vela Baska, Puntai Debij, etc.”

• Potočina 21 Scor din comentarii: 8,7

„A fost o proprietate frumoasa situată într-un orășel frumos și liniștit.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Vrbnik