2. Угорщина: відгуки про готелі

8,7

8,9

7,4

• Відгук від 9 квітня 2024

Взагалі хороший хостел для дуже молодих, хто хоче потусити.
    • Ліжко в 10-місному жіночому загальному номері (гуртожиткового типу)

Потрібно мати свій рушник. Дуже шумно, не дивлячись на те що видають біруші. Дівчинку поинесли з дискотеки о 3 годині ночі пʼяну . Подружки і хлопець пробували привести її до тями , звичайно в такій ситуації не заснеш.

Комфортні ліжкомісця, чиста білизна, індивідуальна розетка і підсвітка, прекрасне розташування.

• Відгук від 22 грудня 2023

• Ліжко у 16-місному змішаному загальному номері

Хостел для знайомства з новими людьми. Для тих хто хоче по тусити. Біля Хостела на вулиці іноді вечором ходять дилири та пропонують траву та кокаїн. Але це дурять та хочуть заробити на туристас. Нічого не купуйте він них. У кімнаті на 16 людей музики не чути з клуба. А от з кімнати на 6 то музику добре чути. Одразу знизу є паб з музикою. Хостел Hive Party у Будапешті перевершив мої очікування! Жвава атмосфера, доброзичливий персонал і доглянуті приміщення зробили моє перебування незабутнім. Центральне розташування дозволяло легко досліджувати місто, а соціальні заходи хостелу створювали фантастичне відчуття спільноти. Я настійно рекомендую The Hive за приємний і жвавий хостел у Будапешті!

• Відгук від 29 вересня 2023

Добре
    • Шестимісний номер з окремою ванною кімнатою

Додаткова плата за рушник, шум під час вечірок

Місцерозташування, зручні ліжка

• Відгук від 10 листопада 2022

• Чотиримісний номер з окремою ванною кімнатою

Платні рушники, відсутність шумоізоляції.

Зручність розташування, чистота, номер.

• Відгук від 2 листопада 2022

Безсонні ночі
    • Чотиримісний номер з окремою ванною кімнатою

Шум дискотеки до 5ї ранку (про це інформувалось всюди). В разі чогось на рецепції можна взяти затичку у вуха. Для кращого сну варто находитись цілий день і під вечір додати трішки %, тоді шанс нормально спати різко збільшується

Місце для тих, хто приїхав сюди розважатись і не збирається спати вночі. Номер компактний і чистий

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 11 лютого 2022

Добре
    • Ліжко у 10-місному загальному номері для чоловіків і жінок

Хостел не для тих, хто потребує тиші вночі: у внутрішньому дворі хостелу є клуб-бар, де до 3-4 ранку грає голосно музика, яку було чути. Прибирання здійснюється персоналом неякісно: місцями на підлозі під ліжками залишається бруд (під час мого перебування у одного хлопця розбився скляний флакон з парфумом, він сам попідмітав. А на другий день я знайшов 4 досить немалих уламки скла в душовій). Не сподобалося, що немає ані гачків біля ліжок ані вішалки, щоб повісити верхній одяг, стільців і стола теж немає. Рушник за окрему плату на рецепції (2 євро готівкою). Не зручна подушка (як гумова куля).

Зручні ліжка. Велика кухня. Приємний сучасний інтер'єр. Шафка в кімнаті замикається на ел. замок. Загалом досить пристойний хостел.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 28 грудня 2021

дякуємо, що допомогли влаштувати нашу з друзями подорож і проживання принесло нам позитивні емоції
    • Ліжко у 10-місному загальному номері для чоловіків і жінок

шум вночі 😇

місцерозташування, концепція та персонал

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 24 листопада 2021

• Чотиримісний номер з окремою ванною кімнатою

У номері досить багато комарів, у номері постійно шуміла витяжка

Чудове розташування. Номери досить зручні, навіть не було чути музики та шуму із клубу

Дата проживання: Листопад 2021

• Відгук від 2 листопада 2021

Повернувся б ще якби міг
    • Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Все супер . Дуже зручне розташування; самостійний доступ до номера. Скринька для речей велика і безкоштовна . Все чисто. Шумно бо це клуб і під нами клуб . Молодіжний двіж одним словом.

Дата проживання: Листопад 2021

• Відгук від 12 березня 2024

• Ліжко у 14-місному загальному номері для чоловіків і жінок

Чудове розташування, ліжко зручне ( немає рушників) були в 14 місному номері #222 музику було трохи чутно, спалося комфортно, ванна та туалет чисті ( преба прийняти до уваги, що це хостел). Є шафки для зберігання речей ( закриваються картою ключем до вашого номеру).

• Відгук від 6 березня 2024

Все чудово,комфортно.

Все чудово

Гарне відношення персонала,привітність,допомога в любих питаннях,чистота,хороше розположення

• Відгук від 27 січня 2024

Гарне співвідношення ціни та якості

Подушки трохи збились

Чисто,приємний персонал,уже є для безпеки,можна спуститись та потанцювати

• Відгук від 15 січня 2024

• Ліжко у 12-місному змішаному загальному номері

Зручне розташування, приємний персонал, близько до пам'яток архітектури.

• Відгук від 22 грудня 2023

• Ліжко у 16-місному змішаному загальному номері

"Хостел Hive Party у Будапешті перевершив мої очікування! Жвава атмосфера, доброзичливий персонал і доглянуті приміщення зробили моє перебування незабутнім. Центральне розташування дозволяло легко досліджувати місто, а соціальні заходи хостелу створювали фантастичне відчуття спільноти. Я настійно рекомендую The Hive за приємний і жвавий хостел у Будапешті!"

• Відгук від 24 листопада 2022

не бронюйте цей хостел
    • Ліжко у 8-місному загальному номері для жінок

Навіть не бронюйте цей хостел, ви тут не виспитесь, з 12 години починає дуже шумно грати музика, так як на першому поверсі нічний клуб, як можна відкривати хостел, де люди хочуть відпочивати вночі, а не слухати цілу ніч музику. не раджу

сучасні номери, єдиний плюс

• Відгук від 6 жовтня 2022

5,0
    Загалом, якщо потрібно залишитися на день, щоб привести себе в порядок, поїсти, можливо декілька годин поспати і при цьо
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Якість прибирання залишається під питанням. Всюди не дуже чисто/охайно. А ще весь час здавалось що всюди темно, дуже погано освітлення, що блія рецепції, що в кімнатах та коридорах. Самі кімнати дуже маленькі. Не зручні шафи для зберігання речей, хоч вони і атоматизовані. В хостелі знаходиться клуб-бар, тож до першої ночі там точно буде шумно через, що солодко поспати не дуже вдасться.

Гарне розташування, дуже близько до центру. поряд куча закладів. Недалеко від метро та продуктових магазинів.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 20 січня 2022

6,0
    Емоції ми отримали, але не виспалися
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Сусідка по номеру встигла до нашого приїзду посидіти на моєму ліжку, зімняти постіль, на підлозі були розкидані серветки, в умивальнику волосся, зранку о 5-й вона прийшла п‘яна у супроводі кавалера і її нудило в туалеті. Ми толком не виспалися через це. Проте отримали негативні враження щодо хостелів, бо зранку ми ще гидували іти в душ і туалет.

Ми приїжджали в січні. Ми з аеропорту приїхали автобусом 100Е до Асторії і пройшли 550м до хостелу вночі. Температура у кімнатах 24 градуси, тепло. У номері чисто, якщо не звертати увагу на акуратність тих, хто живе поруч. Є хороший душ, серветки. Є загальна кухня з усім необхідним. Шафки з особистими речами зачиняються на магнітний ключ. Це паті хостел, внизу до 2-х ночі і довше голосно грає музика, але наш номер був розташований так, що ми майже не чули її. Персонал люб‘язний, готовий допомогти.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 4 січня 2022

4,0
    Незадовільно
    • Ліжко в 10-місному жіночому загальному номері (гуртожиткового типу)

Не дали рушника, на реценшені сказали, що не мають, хоча на сайті вказано, що можна взяти за додаткову плату. Взагалі здається, що рецепшен окремо існує. Як пройти, де сумку лишити, який пароль і т.д. все потрібно було дізнаватися в туристів. Після запиту на букінгу про час заїзду і виїзду мені відповіли, що так можна, але коли прийшла виявилося, що то була відповідь тільки на час виїзду і я змарнувала час. В душі та раковині дуже погано стікала вода.

Гарненький хостел. Чисто. На одну кімнату хостелу декілька вбиралень. Великі шафки для кожного.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 27 жовтня 2021

6,0
    Не погано, але можна краще
    • Чотиримісний номер з окремою ванною кімнатою

В номері не працював вай фай, рушники не входять в ціну проживання і головне, ми чекали ДВІ години поки наш номер підготують, при чому нас заселили в брудний номер, фото додаю, розлютило те, що персонал майже не реагував на наші скарги!

І так, і ні, з одного боку розташування і ціна були супер, але в номері не працював вай фай, рушники не входять в ціну проживання і головне, ми чекали ДВІ години поки наш номер підготують, при чому нас заселили в брудний номер, фото додаю, розлютило те, що персонал майже не реагував на наші скарги

• Відгук від 26 жовтня 2021

Досить добре
    • Приватний номер з окремою ванною кімнатою (8 дорослих)

дуже шумно.

• Відгук від 25 жовтня 2021

Ніч жахів
    • Ліжко в 10-місному жіночому загальному номері (гуртожиткового типу)

Зупинились через непередбачувані обставини. Поспати не вдалось. Цілу ніч надзвичайно гриміла музика, так як у будівлі нічний клуб. Хостел для тих, хто приїхав потусити вночі. Вранці біля входу в хостел гори сміття. Більше ніколи не виберу цей хостел.

Ніколи не зупинялася в хостелах, тому нема з чим порівняти. Ліжко, туалет - як на біду на 1 ніч, то, напевно нормально.

• Відгук від 29 серпня 2021

4,0
    Незадовільно

Не прибрано було

Розташування ,привітний персонал

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 21 серпня 2021

• Чотиримісний номер з окремою ванною кімнатою

Для початку сказати що ужасно то нічого не сказати. М’яко кажучи це просто відстійний заклад. У правилах хостелу сказано, що відбуваються вечірки на даху з 15-24 год . Але мешканцям готелю все було дозволено. Біля нашого номеру була кухня. Де шуміли від ночі до рана. Голосна музика!! Крики! Розбивали все!Стукали! І все це відбувалося в кухні!!! І два дня підряд адміністрація нічого не могла зробити. Абсолютно не рекомендуємо!

Нічого

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 18 листопада 2022

найкращі побажання
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

персонал привітний,місцезнаходження все дуже близько