2. Irlandia – opinie o hotelach
  3. County Cork – opinie o hotelach
  4. Cork – opinie o hotelu
Irlandia Cork Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Leonardo Hotel Cork Ocena: 8,2

„Lokalizacja w centrum - ogromny plus. Obsługa była bardzo miła i chętna do pomocy i odpowiedzi na nasze pytania.”

• „Po prostu idealnie! Przesympatyczna pani gospodarz. Domek zaopatrzony we wszystko, czego możesz potrzebować. Bardzo wygodne łóżko, bardzo wydajny grzejnik. Bardzo spokojna okolica. Obok domku jest pomieszczenie z większą, lepiej zaopatrzoną kuchnią, w którym jest też dostępna pralka. Wszędzie nieskazitelnie czysto”

• „Świetnie wyposażona i zorganizowana kuchnia Czyste pokoje z codziennym czyszczeniem Duże wygodne prysznice Obsługa i ciągła obecność kogoś na recepcji Sporo wieszaków i dwie dodatkowe półki w pokoju”

• „Bardzo ładny hotel. Bardzo dobre śniadania. Hotel bardzo czysty, bardzo ładny pokój, łazienka. Super sprzątanie. Bardzo miły i pomocny personel zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Prośba o wczesne śniadanie zgłoszona późnym wieczorem nie stanowiła problemu. Personel bardzo przyjazny i uczciwy. Hotel godny polecenia”

• „Super lokalizacja i niesamowicie miły personel”

• „Pięknie położony, dużo naturalnej zieleni, bardzo ładnie zaprojektowany, nowoczesny wystrój, czystość, uprzejmy i profesjonalny personel, wygodne i wyposażone świetnie pokoje”

• „Pokój czysty, wyposażony we wszystko co niezbędne, wygodne łóżka.”

• „Idealny hotel tranzytowo-transferowy - bezpośrednie dojście do lotniska, a jeśli ktoś ma dużo bagażu, obsługa oferuje bezpłatny transfer co pół godziny. Bardzo sprawne działanie recepcji. Opuszczałem hotel wcześnie - przed godziną rozpoczęcia serwowania śniadania - a w holu czekał na gości dodatkowy poczęstunek. Do tego bardzo przestronne pokoje i korytarze oraz czysta łazienka. Polecam”