3. Ligurie hodnocení hotelů
  4. Arcola hodnocení hotelů
Itálie Arcola Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• casetta del nonno bis Průměrné hodnocení: 9,1

„Romanticky domeček v kopci, vše vkusně zařízené, jako u babičky😀. Do ložnice se jde po prudkých schodech, což nám nevadilo, ale našemu pejskovi ano. Vybavení kuchyně je dostačující. Koupelna krásná. Postele pohodlné. Město Arcola je kouzelné a po setmění i tajemné. Děkujeme za pobyt.“

• Casa Fontana Průměrné hodnocení: 7,2

„Čistý, uklizený. Přesně odpovídal fotkám. Jednoduchý, ale pro přespání dostačující.“

• In Vino Veritas Průměrné hodnocení: 9,1

„Skvělí lidé provozují krásné ubytování na nádherném místě a starali se o nás jako o vlastní rodinu. Díky. Vyhlídka z terasy na údolí a okolní vinice se jen tak neokouká.“

• Gli Aceri B&B Průměrné hodnocení: 9,3

„Vše bylo naprosto v pořádku, snídaně výborné. Pan a paní domácí velice milí a ochotní lidé, rádi se sem vrátíme!“

• In Vino Veritas Průměrné hodnocení: 9,1

„Velmi příjemní majitelé, luxusní snídaně a vše, jak má být. Byli jsme spokojeni.“

• La casa al Guercio Průměrné hodnocení: 8,2

„lokalita byla relativně dobrá, hostitelé byli velice ochotní a milí, na všechno odpověděli a snažili se pomoct, dokonce koupili i hrací karty (z tohoto důvodu především nedávám nejnižší hodnocení)“

• „Dům se nachází v malé čisté kouzelné středověké vesničce na samém vrcholu kopce. Je tam krásný klid, výhled na moře i na hory. U domu je nádherná členitá zahrada, vzadu v zahradě je umístěno jacuzzi, které může návštěvník využívat podle libosti. Pokoj je menší ale čistý a zařízený tak, že člověku nic nechybí. V ubytování podávají snídaně, které připravuje paní majitelka s láskou a péčí. každé ráno nás skvěle pohostila. Pan majitel je také velice vstřícný člověk.“

• In Vino Veritas Průměrné hodnocení: 9,1

„Snídaně výborné, vstřícní, pohostinní a milí ubytovatelé, Rádi se sem někdy ještě vrátíme“

• La casina negli orti Průměrné hodnocení: 9,4

„Ubytování bylo velmi pěkné a čisté. Giordana byla moc přátelská a nápomocná. Dostali jsme od ní i rajčata a okurky ke snídani z její vlastní zahrádky. Příjemné prostředí.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Arcola

podle 878 recenzí na Booking.com