3. Kampánie hodnocení penzionů a B&B
  4. Pompei hodnocení penzionů a B&B
Itálie Pompei Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Pompeii Ruins De Charme B&B Průměrné hodnocení: 9,3

„Ubytování u 2.vchodu do Pompejí, autobusové zastávky na Vesuv (Partenze da Popmei piazza Anfiteatro) a vlaku do Neapole (zastávka POMPEI Santuario). Majitel nás ubytoval dříve, než musel. Komunikuje přes What´s Up. Dá mapku Pompejí a pomůže se vším. Měli jsme ten levnější pokoj, takže nebyl přístup do zahrady (což jsem myslela, že bude), ale jinak nové a moderní vybavení a poloha opravdu super.“

• B&B Enjoy Pompei Průměrné hodnocení: 8,4

„Hodnotím velice kladně.Pějné, čisté, vybavené. S možností snídaně. Blízko památek. Poměr cena/kvalita 110%. Díky“

• Villa Julia Průměrné hodnocení: 9

„Pascale vytecny hostitel, poradi s cestami do Pompei a na Vesuv, vse ciste , dum pusobi jako oaza klidu vzhledem k okoli Pompeji😀Byli jsme 2 noci a naprosta spokojenost. Do arealu Pompeji cca 45 min pesky.“

• B&B La Fenice Průměrné hodnocení: 8,3

„Ubytování i umístění apartmánu bylo v pořádku“

• Pompei Luxury Rooms Průměrné hodnocení: 8

„Jediná výhoda blízko do Pompejí.“

• B&B Gelso Rosso Průměrné hodnocení: 9,2

„Snídani jsem nevyužil, ale představuji si ji jinak, ale je to pouze muj názor. Nebyl toaletní papír🥴. Ale jinak dobré, blízko centru a památkám, čisto👍 Trochu hůře se to hledá, to číslo 15 je u země a navigace s ním měla trochu problém, ale vše se pak vyřešilo k spokojenosti.“

• B&B Studio83 Pompei Průměrné hodnocení: 9

„Milé, útulné, dobře zabezpečené, čisté“