2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Emilia-Romagna
  4. Comentarii despre hoteluri în Lido di Savio
Italia Lido di Savio Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Primavera sul mare Scor din comentarii: 7,4

„Personal amabil,mic dejun foarte bun,diversificat.Amplasare chiar la plaja,piscina hotelului foarte curată. Din păcate nu am avut timp de ea,și la mare am fost puțin deoarece am vizitat 2 zile Mirabilandia. Am avut noroc si de un loc de parcare - cu plata,e mare problema cu parcarea in zonă. Au personal non-stop la recepție, este acces permanent la un bar unde gasești și ceva de mancare în frigidere.”

• Residence Hotel Amalfi Scor din comentarii: 9,3

„Proprietarii hotelului de o amabilitate excepțională, gata să te ajute cu orice și la orice oră! Deși aveam doar un loc de parcare ne-au oferit un al doilea de care aveam nevoie fără să ne solicite achitarea de costuri suplimentare! La plecare ne-au oferit și un cadou din partea casei! Gazde desăvârșite care știu să-și susțină afacerea ! Felicitări domnule Ermioni ! O să revenim !”

• Residence Hotel Amalfi Scor din comentarii: 9,3

„Balcon generos cu vedere la mare.”

• Brora Family Village Scor din comentarii: 7

„Plaja”

„Micul dejun sățios !”

• Hotel Primavera sul mare Scor din comentarii: 7,4

„Personalul excelent, patroana și patronul de casă super comunicativi săritori și înțelegători din partea noastră nota 10 pentru ei🤩💯 ... Sa găsit rezolvare la orice cerință. Curat, ținând cont ca am fost la început de sezon👍. Mic dejun tip bufet pentru toate gusturile, atât sărat cât si dulce,🥐🥓🥚🍳🍩🍪🥧 variabil,cafea la discreție☕. Ofertele pentru cină foarte bune si mâncarea foarte bună🍝. 🍽️Piscina curată, este o locație foarte bună pentru familiile cu copii mici. 👨‍👩‍👧‍👦Plaja și întrarea în apă este forte lină,se merge aproximativ 500 m pentru a ajunge la apa de înotat, copii se pot juca in voie fără frica ca se îneacă.🌊⛱️ Super frumos . 👣Ok din punctul de vedere calitate-preț ... Cu siguranță dacă o sa mai avem ocazia o sa revenim 😍❤️”

• Hotel Primavera sul mare Scor din comentarii: 7,4

„Micul de jun foarte bun”

„pozitia”

• Hotel Constellation Scor din comentarii: 8

„Pozitia pe plaja personal amabil, priveliște frumoasa!”

Cele mai bune 15 hoteluri din Lido di Savio