2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Basilicata
  4. Comentarii despre hoteluri în Marconia
Italia Marconia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Casa Vacanze Luxury CASELLO 28 Scor din comentarii: 9,9

„10 este o nota mult prea mica. Totul excelent, de la curatenie, primire, gazde, frigiderul plin de bunatati pana la linistea oferita de acest mic colt de rai. Piero si parintii lui sunt exceptionali, gazde deosebite. Am primit in fiecare dimineata prajituri facute in casa si fructe din recolta proprie. Piero ne-a recomandat plaje, locuri de vizitat si restaurante. Multumim pentru ospitalitate si o vacanta memorabila.”

• Casa Vacanze Luxury CASELLO 28 Scor din comentarii: 9,9

„Am stat aici doar trei nopți, a trebuit să plecăm deoarece aveam deja următoarea rezervare făcută. Dar cu certitudine ne vom reîntoarce. Am stat într-o casă foarte mare, dormitor, 2 băi, un living confortabil cu o mică bucătărie dotată cu de toate iar in fața casei o terasă confortabilă. Noi nu am gătit dar e plăcut să mănânci fructe în condiții civilizate. Gazda noastră a fost extraordinară, am primit prăjituri și suc de fructe proaspăt dar cel mai interesant aspect au fost îndrumările spre locuri minunate de vizitat, plaje sau restaurante, nu ai fi avut cum să le descoperi altfel. Au fost niște zile minunate într-o zonă autentică din sudul Italiei.”

Cele mai bune 5 hoteluri din Marconia

pe baza a 510 comentarii despre hoteluri pe Booking.com