3. Toskánsko hodnocení hotelů
  4. Marina di Bibbona hodnocení hotelů
Itálie Marina di Bibbona Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Camping Arcobaleno Průměrné hodnocení: 7,7

„Neměli jsme žádné výhrady. Úžasná poloha, soukromí, kousek moře, prostorný objekt pro 5 lidi..doporučujeme“

• Camping Il Capannino Glamping Village Průměrné hodnocení: 8,5

„pěkný čístý mobilheim s verandou a věšákem na prádlo, ve stínu borovic, k moři pár minut procházkou přes po udržovaných cestičkách, parkoviště v areálu, kousek od našeho "domu bistro/kavárna spojená s maou prodejnou, základní potraviny+občerstvení a pití, popř. pár minut autem do supermarketu v Marina di Bibbona“

• Camping Il Capannino Glamping Village Průměrné hodnocení: 8,5

„Velmi příjemný kemp u pláže.K dispozici je obchůdek s malým barem kde je možné objednat večer pizzu.“

• Bolgheri Marina Resort Průměrné hodnocení: 7,6

„skvělá lokalita, ochotný personál“

• Camping Il Capannino Glamping Village Průměrné hodnocení: 8,5

„Kemp má příjemnou polohu. Kousek od pláže. Součástí je obchůdek/kavárna. Celkem dobře se zde parkuje. Personální moc příjemný.“

• Camping Casa Di Caccia Průměrné hodnocení: 8,4

„Ticho, čisto, útulno.“

• Hotel Riva dei Cavalleggeri Průměrné hodnocení: 7,9

„Umístění hotelu, čistota, přátelští k psům.“

• Camping Village Le Esperidi Průměrné hodnocení: 8,9

„Kemp byl pěkný.“

• Camping Arcobaleno Průměrné hodnocení: 7,7

„Příjemná lokace v dojezdové vzdálenosti do Livorna, Pisa, Firenze, Piombino. V září super klid. Mile překvapila i lehátka na pláži u moře v rámci ubytování. Moře necelý 1km od kempu.“

• Camping Village Free Time Průměrné hodnocení: 7,4

„Dostali jsme lepší domek, než jsme měli rezervovaný, protože do místa, kde jsme měli ten původní domek, měla být ubytovaná i skupinka německých studentů a očekávání se, že budou hluční. Recepční nám proto při příjezdu nabídli možnost si vzít jiný domek, a to bez příplatku. V kempu jako takovém bylo čisto, klid. Domek Deluxe byl čistý, dobře vybavený, prostorný.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Marina di Bibbona