3. Lombardie hodnocení hotelů
  4. Oliveto Lario hodnocení hotelů
Itálie Oliveto Lario Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Mary Rose Apartments Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování bylo moc pěkné. Velice jsme ocenili zahradu a parkování. K jezeru a k přístavišti lodě do 10 minut chůze.Malé klidné středisko. Šárka“

• Al Cottage Průměrné hodnocení: 9,8

„Hostitelka předala klíče osobně . Byla velmi vstřícná. Výborná komunikace přes Whatsapp. Určitě je super parkování v garáži .“

• Casa delle Olive 1 Průměrné hodnocení: 9,7

„Velice klidná lokalita, blízko na pláž.“

• Casa delle Olive 1 Průměrné hodnocení: 9,7

„Pobyt byl bez stravy , ale přesto byla k dispozici plná lednice , káva atd. Vše velmi elegantně a kulturně připraveno, dostali jsme čerstvou zeleninu ze zahrady majitelů“

• Le Terrazze sul Lago di Como Průměrné hodnocení: 9,8

„Ubytování bylo nádherné, moderní, naprosto čisté a voňavé s klimatizací, velká okna, předokení rolety, dvě prostorné terasy s výhledem na Lago di Como, apartmán zařízen vším - pračka, myčka, žehlička, vysavač, fén, mycí prostředky, voňavé ložní prádlo i ručníky ;)“

• Apartment A lago, private beach and parking Průměrné hodnocení: 9,3

„plně vybavené ubytování, čisté, tiché, krásné, ochotná majitelka, soukromá pláž u ubytování“

• B&B L'erica Průměrné hodnocení: 9,4

„Vynikající domácí snídaně“

• Al Molo 5 - Lake Front Průměrné hodnocení: 9,4

„Všechno, začínaje od předčasné komunikace a asistence během cesty, kdy kvůli dopravě jsme přijeli později než je check in, slečna Viktorie na nás počkala a pomohla objednat večeři na pokoj, kdy nás spojila přímo s managerem restaurace Franco a ve finále vše bylo prostě excelentní. Jednoznačně doporučuji)“

• Lake View Apartment Průměrné hodnocení: 9,3

„Lokalita je naprosto super !!! Příjemný personál“

• BaDe house Průměrné hodnocení: 8,9

„Paní domácí byla na místě k dispozici“

20 nejlepších hotelů v destinaci Oliveto Lario