2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Trentino Alto Adige
  4. Comentarii despre hoteluri în San Vigilio Di Marebbe
Italia San Vigilio Di Marebbe Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Lago della Creta Scor din comentarii: 8,7

„Amplasarea incantatoare a hotelului ne-a atras de la inceput. Personalul foarte amabil,toate facilitatile conform asteptarilor. Camera cu vedere la lac a fost minunata,chiar daca nu foarte mare.De remarcat izolatia fonica foarte buna a camerelor. Accesul la cea mai apropiata gondola-Miara este foarte usor,la 3-4 minute cu masina personala sau cu microbuzul hotelului.”

• Albergo Genziana Scor din comentarii: 8,8

„Toate”

• Albergo Genziana Scor din comentarii: 8,8

„Toate”

• Hotel Chalet Corso Scor din comentarii: 8,8

„Totul, Curatenie , ospitalitate , mic dejun”

• Garnì Iosc Scor din comentarii: 8,8

„Foarte draguta pensiunea,intr un loc superb. Camerele mari,curate,calduroase,pat mare.”

• Rifugio Graziani Hütte Scor din comentarii: 9,1

„Locație foarte bună, peisaj superb, ambient plăcut,liniște relaxare. Personalul foarte amabil si binedispus, proprietarul la fel. Oameni minunati! Curățenie, cazarea arată foarte bine. Mic dejun foarte bun și consistent, mâncarea de la restaurant foarte bună. Răspund repede la mesaje și iti oferă ajutor. Un loc minunat și pentru sky sau sporturi de iarnă. Foarte relaxant si plăcut locul de saună si ciubăr, priveliștea este încântătoare. Multa liniște și relaxare. Recomand.”

• Residence Rautal B&B ***S Scor din comentarii: 8,8

„Mic dejun bun, curatenie , atentie la detalii , totul este cu mult bun gust, iar gazdele super amabile. Locatia nu este departe de centrul oraselului care s-a dovedit a fi unul fermecator , spre surprinderea noastra. Ne-am simtit foarte bine si speram sa revenim cat de curand.”

• Hotel Gran Pre Scor din comentarii: 8,8

„parcare gratuită, mâncarea, spa”

Cele mai bune 15 hoteluri din San Vigilio Di Marebbe