3. Sicílie hodnocení hotelů
  4. Riposto hodnocení hotelů
Itálie Riposto Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• i 2 Capitani Průměrné hodnocení: 9,7

„naprosto dokonalý servis od vlastníka, italská snack snídaně po ruce (krekry, džemy, másla, jogurty), překrásné malované zámecké stropy a historie 2 kapitánů, jeden z fotbalu italského mistroství“

• Casa del Levante Průměrné hodnocení: 9,9

„Skvělý Francesco, který nás velmi mile přivítal ❤a byl nám k dispozici, pokud bylo potřeba..apartmán byl čistý a skvěle vybavený k delšímu pobytu..Lokalita tak akorát pro výlety po okolí.. Garáž byl velký bonus, vzhledem k dopravě, která je na Sicílii dost crazy 😄 Pobyt jsme si moc užili a Casa del Levante mohu jen doporučit!“

• Agriturismo dell'Etna Průměrné hodnocení: 8,9

„Personál naprosto vstřícný, milý a ochotný!! Velmi přátelské prostředí, dobrá restaurace a skvělí domácí olivový olej!! Pěkné zázemí včetně bazénu.“

• „Neuveritelne velke krasne terasy a vyhledy na Etnu i na more. Opravdu velky apartman.“

• Palazzo Rosso Průměrné hodnocení: 9,3

„Hostitel byl velice prijemny a napomocny. Snidane byly fantasticke. Za pekneho pocasi se dalo snidat na zahrade uprostred citronovniku a krasne flory. Krasa.“

• B&B Don Pedro Riposto Průměrné hodnocení: 8,9

„Měli jsme opravdu veliký pokoj se dvěma balkóny s hezkým výhledem na moře i Etnu. K dispozici je i kuchyňka s možností přípravy kávy, čaje i jídla.“

• Joe house Průměrné hodnocení: 8,5

„Osobní a přátelský přístup hostitelky, a to i k individuálnímu přání...“

• Joe house Průměrné hodnocení: 8,5

„Asi nejlépe vybavené ubytovaní na Sicílíi během naše pobytu. Plně vybavený byt se vší co potřebujete i k delšímu pobytu. Dobrá komunikace s paní domácí. I když neznáme jazyk, domluvili jsme podstatné věci díky překladači. Cena opravdu nízká za poskytnutý komfort .Můžu jen doporučit“

• Casa Le Ancore Průměrné hodnocení: 8,6

„Skvělý poměr cena/výkon. Ubytování čisté a prostorné, krásný výhled na Etnu. S majitelem perfektní domluva.“

• Casa del Levante Průměrné hodnocení: 9,9

„Soukromí, bezproblémová a rychlá komunikace s majitelem, možnost krytého parkování, čistota, veškeré potřebné vybavení kuchyně i technické místnosti (pračka, žehlička), dostupnost moře (20 m) i pláží. Krásný výhled na Etnu i na moře. Francesco byl úžasný hostitel - jeho olivový olej, víno, citróny i limoncello i slané pečivo jeho maminky jako pozornost při příjezdu byly vynikající.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Riposto