3. Trentino Alto Adige hodnocení hotelů
  4. San Giovanni in Val Aurina hodnocení hotelů
Itálie San Giovanni in Val Aurina Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Stübilerhof Průměrné hodnocení: 9,6

„Čistota a super přístup“

• Ahrner Wirt Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Byli jsme již po druhé (2023+2024), vždy na týdenní pobyt (sobota-sobota). Měli jsme v obou případech ten samý pokoj, 2. patro s velkou terasou. Vše perfektní, pohodlné, kuchyně skvěle vybavená. Hotel se výborně hodí jak pro lyžařský pobyt, tak určitě i pro pobyt v létě. 100% doporučuji :-).“

„Vše perfektní. Velmi milá hostitelka.“

• Stübilerhof Průměrné hodnocení: 9,6

„Pro nás výborná lokalita vysoko nad vesnicí. Výborně vybavená kuchyň. Posezení na horní zahrádce s grilem.“

• Ahrner Wirt Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Krásné, čisté a dobře vybavené apartmány. Sauna na pokoji byla velice příjemným doplňkem, když člověk přijede unavený ze sjezdovky. Pan majitel byl velice příjemný a místní picza naprosto dokonalá.“

• Pension Tannenhof Průměrné hodnocení: 8,9

„Paní byla milá, laskavá, ubytování čisté, snídaně dobré, lokalita skvělá. Velice se nám tu líbilo, určitě bychom se klidně vrátili. Vřele doporučuji:)“

• Residence Alpenrose Průměrné hodnocení: 9,5

„Velmi milý hostitelé, krásné ubytování, výborné místo pro turistiku. Moc se nám zde líbilo.“

• Hotel Auren Průměrné hodnocení: 6,7

„S pobytem jsme byli moc spokojení,klidný hotýlek v nádherném údolí Aurena,při příjezdu jsme obdrželi sudtyrol cart,se ,kterou jsme mohli jezdit autobusem zdarma po celém údolí, což je fakt velká výhoda,je tam co vidět,muzea vodopády,hrad, údolí končí přenádherným národním parkem.Jídlo v hotelu bylo dostačující“

• Residence Alpenrose Průměrné hodnocení: 9,5

„Lokalita ideální a pro nás příjemná poblíž centra St. Giovanni. Residence a pokoje jsou po pěkné a vkusné rekonstrukci. Vybavení pokojů bylo ideální. Lyžárna vybavená sušiči na lyžáky a rukavice.“

• Ahrner Wirt Apartments Průměrné hodnocení: 9,4

„ubytování bylo krásné, čisté a dobře vybavené. Majitelé jsou velmi příjemní lidé a mluví dobře anglicky.“

10 nejlepších hotelů v destinaci San Giovanni in Val Aurina