3. Trentino Alto Adige hodnocení hotelů
  4. Terento hodnocení hotelů
Itálie Terento Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Tötscherhof Průměrné hodnocení: 9,6

„Užasné ubytování, byly jsme moc spokojeni. Toscherhof se nachází v horách a tak je u něj krásná klidná příroda. Kuchyně byla vybavená a nic nám nechybělo, všude bylo čisto. Parkování zajištěno u domu. Moc se těšíme na další návštěvu.“

• Hotel Waldrast Průměrné hodnocení: 8,6

„Výhled , lokalita ,vynikající večeře“

• Naturhotel Edelweiss Průměrné hodnocení: 8,9

„obsluha co se týče recepce byla velmi milá a pokoj byl velmi pěkný s vlastním balkonem“

• Chalet Schmied Průměrné hodnocení: 9,7

„Nádherný, čistý, prostorný apartmán.“

• Wiesenheimhof - Apt 1 Průměrné hodnocení: 9,1

„Prostorné ubytování za výbornou cenu, milá majitelka“

• Residence Treyer Průměrné hodnocení: 9,4

„Byli jsem na tomto místě podruhé a opět vše perfektní, domluva s personálem již během cesty na upřesnění času příjezdu, bydlení skýtá kouzelné výhledy na okolní hory, zároveň není místo zatíženo nadměrnou dopravou, nebo hlukem. Prostě krásné bydlení ve venkovském městečku.“

• Naturhotel Edelweiss Průměrné hodnocení: 8,9

„Naprosto luxusní jídlo, které opravdu předčilo naše očekávání. Nádherný výhled, moc příjemné městečko. Vše skvělé, personál velmi přívětivý, hotel útulný a čistý. Menší sauna prostor pro naši velkou skupinu, ale všichni jsme se prostřídali. Pokoje pěkné, super koupelna. Vřele doporučuji!! Určitě se sem vrátíme“

• Residence Terentis Průměrné hodnocení: 8,6

„Majitelé velmi vstřícní (přijeli jsme asi o 2 hodiny dříve a hned nás ubytovali), zodpověděli veškeré dotazy ohledně dopravy, okolí atd. Ubytování čisté, postele pohodlné, parkoviště před domem. Dostali jsme také Holiday Card, díky které jsme měli zdarma dopravu a vstupy do muzeí - skvělé!!!“

• Hotel Waldrast Průměrné hodnocení: 8,6

„Výborná gastronomie - snídaně i večeře. Krásný wellness. Úžasný výhled. Bazén otevřen již od 6 hod od rána a po celý den. Volný vstup do wellnessu bez dalších poplatků. Velmi příjemní majitelé. Ideální místo také pro venčení pejska a procházky kolem hotelu. Pěkná vesnička v horách cca 1200m n.m. s jednou sjezdovkou, uměle zasněžovanou a v případě dobrých sněhových podmínek i kratší upravované běžkařské trasy. Skibus na Kronplatz. Kousek je velmi pěkné malé lyžařské středisko Jochtal.“

• Residence Diana Apartment 202 Průměrné hodnocení: 8,3

„Prostorný výborně vybavený apartmán, 2 oddělené ložnice, balkon, úložné prostory, k dispozici garáž“

15 nejlepších hotelů v destinaci Terento