2. IT - komentarji o hotelih
  3. Sicilija - komentarji o počitniških nastanitvah
  4. Modica - komentarji o počitniških nastanitvah
Italija Modica Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Modica Relax Garden Ocena: 9,4

“Lokacija je bila dobra. Dodaten plus je bilo zavarovano parkirišče v sklopu nastanitve. Lastnica je bila zelo prijazna.”

• Karrua House Ocena: 9,3

“Čistoča, ambient, bazen, urejenost nastanitve in okolice, izjemna gostoljubnost lastnikov.... VSE!”

• “Čudovita stara družinska hiša z izjemno prijaznimi gostitelji! Priporočam vsem, ki se želijo umakniti od mestnega vrveža in okusiti pravo Sicilijo. Gostitelj je vedno na voljo za vsa vprašanja. Odlično svetuje kam na kosilo ali večerjo ter kam na ogled bližnjih znamenitosti, sam pa pripravi okusen zajtrk iz domačih jedi ter sok iz pomaranč iz domačega nasada. Na dvorišču vas pozdravita dva vesela in prijazna kužka.”

• “Čudovit apartma z občutkom pristnosti Modice. Kuhinja in kopalnici sta vklesani v skalo. Apartma je kljub temu udoben, urejen po meri sodobnega človeka ob spoštovanju dediščine. Razgled iz terase fantastičen. Okolica je neverjetno mirna. Parkirišče, ki ga je priporočil lastnik , je zelo v redu. Na vrhu hriba, ni gneče, osvetljeno, nekaj minut po stopnicah do apartmaja. Navodila, ki sva jih dobila, so bila izredno nazorna, uporabna. Do parkirišča se lahko pride po dveh poteh, priporočam tisto brez serpentin, je manj zoožitev ceste in tako bolj varno za tiste, ki nismo vajeni hitrega prometa po ozkih ulicah. Apartma je dobro povezan tudi z centralnim delom Modice, ki je v dolini, samo nekaj minut in stopnic navzdol. Če si zapomnimo ključne točke, se mogoče celo ne izgubimo. Modica se je izkazala kot izredno praktično izhodišče za raziskovanje JV dela Sicilije. Posebej priporočam Scicli.”

• Casa Nica Ocena: 9,5

“Apartma je v večstanovanjski stavbi, lepo vzdrževan, popolnoma opremljen, z vsemi pripomočki. Čistoča je vrhunska, vse se sveti. Ima sobo z zakonsko posteljo in dnevno sobo z raztegljivim kavčem. Skupno 4 ležiša. Za najmlajšega otroka so nam pripravili otroško posteljico. Je na precej prometni ulici, trgovine so na dosegu roke. Ima zasebno parkirišče z zapornico.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Modica

na podlagi 5.254 komentarjev gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com.