2. Италия отзиви за хотели
  3. Пулия отзиви за ваканционни имоти
  4. Виесте отзиви за ваканционни имоти
Италия Виесте Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Casa Tua - Sea View Chianca Оценка от отзивите: 9.5

„Най-добрата локация във Виесте. Обзаведено с много вкус, всеки детайл е подбран със сърце и душа. Всичко, което е необходимо е налично за една перфектна почивка. Михаела е прекрасен домакин и предостави информация за забележителности, атракции, ресторанти. Ще се върнем отново, защото Виесте остана в сърцата ни завинаги, както и прекрасната Casa Tua.“

• Relax Оценка от отзивите: 8.9

„Прекрасно място! Прекрасни хора!!“

• Villa Coppitella, rooms & apartments Оценка от отзивите: 9.2

„Много любезен и услужлив персонал. Чиста и удобна стая с балкон и отличен изглед към града и морето. Всички необходими удобства и за по-дълъг престой. Красива, чиста и поддържана територия около хотела с разкошен басейн, зона за барбекю, зона за спорт и др. Достатъчно места за паркиране. Далеко от шума, а в същото време на 3 минути с автомобил до плажа или центъра на града. Препоръчваме от сърце и ще се върнем отново!“

• Villaggio Alba Chiara Оценка от отзивите: 8.7

„Сичо беши страхотно“

• Residence Palm Garden Оценка от отзивите: 9.1

„Подходящо място за семейна почивка,в близост до морето,затворен комплекс с хубав басейн,обзаведена кухня ,приятни и отзивчиви домакини.“

• Villaggio Mirage Оценка от отзивите: 8.2

„Басейнът е хубав. Частният плаж също. Храната в ресторанта беше много вкусна.“

• Casa Elisabetta Оценка от отзивите: 9

„Страхотни домакни! Взеха ни от автобуса и всеки ден ни посрещаха! Изключително мили и приятни хора! Мястото беше на невероятна локация - точно в началото на стария град, наистина близо до плажа, ресторанти, магазини за подаръци. Изживяването беше невероятно! Размерът на апартамента е чудесен за 4 души, в кухнята има всичко необходимо за дълъг и пълноценен престой! Препоръчвам това място за настаняване! Определено ще се върнем пак, този път за почивка!“