3. Wenecja Euganejska – opinie o hotelach

7,9

9,5

• Ocena dodana: 21 lutego 2024

• Pokój Czteroosobowy

Pokój 4 osobowy na parterze wymaga małego remontu.

Dobre śniadanie. Dość blisko dworca.

• Ocena dodana: 22 stycznia 2024

Dobry stosunek jakości do ceny
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Pobyt zimą i niestety w pokoju było bardzo zimno, klimatyzator chodził bardzo głośno, przez co w nocy żeby cały czas było w miarę ciepło, musiał być włączony bardzo głośny klimatyzator. Poszewki na pościel były czyste i świeże, ale nie było kołdry tylko luźno położony koc bez poszewki, co uważam za niehigieniczne. Brudne, odpadające ściany, dostaliśmy też brudne sztućce do śniadania. Brak wyboru śniadania między słodkim a słonym, serwują tylko słodkie śniadanie.

Dobra lokalizacja, miła obsługa, obfite śniadanie, konkurencyjna cena.

• Ocena dodana: 21 stycznia 2024

• Pokój trzyosobowy

Śniadanie bardzo smaczne podane na wielkiej tacy do łóżka. Rewelacja! Można się poczuć luksusowo. Obsługa na najwyższym poziomie. Młody i uśmiechnięty Pan z recepcji wytłumaczył nam jak najlepiej korzystać z komunikacji po mieście, co ułatwiło nam organizację zwiedzania. Za drobne zamieszanie z płatnością dostaliśmy schłodzone prosecco w ramach przeprosin :) Codzienne sprzątanie i świeże ręczniki. Przyjechaliśmy za wcześnie, ale bez problemu mogliśmy zostawić bagaże w recepcji. Sam budynek też świetnie położony, w zacisznej okolicy, klimatyczny , we włoskim stylu.

• Ocena dodana: 27 maja 2023

Każdy powinien raz w życiu zwiedzić Venecje.
    • Pokój Czteroosobowy

Śniadania na bardziej europejskie.

Śniadanie tylko na słodko. Lokalizacja idealna.

• Ocena dodana: 11 lutego 2023

• Pokój Czteroosobowy

Meble trochę zurzyte, nasze 2-os. łóżko było ok, ale koleżance na 1-os. łóżku sprężyny wbijały się w plecy. - Kawa Americano robiona z kawy rozpuszczalnej, natomist Cappuccino robione normalnie z ekspresu.

Bardzo miły i pomocny młody Pan na recepcji, dużo podpowiedział, dał mapę. - Śniadanie włoskie, całkiem spoko. Podawane na zewnątrz w ogrodzie lub w pokoju. - Lokalizacja - super, do dworca 7 minut spacerkiem. - W pokoju ciepło, cicho, dosyć czysto, ręczniki były wymieniane codziennie. Jest czajnik i lodówka, są też kubki i herbatki.

• Ocena dodana: 30 listopada 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Economy

Obsługa bardzo miła i pomocna ♥️ nasz samolot przyleciał po godzinach otwarcia recepcji, jednak dla obsługi nie był to problem by nas przyjąć chociaż już nie pracowali. Nie potrafiliśmy trafić do hotelu, pan nas świetnie nawigował. Śniadanie było smaczne, pyszna kawa. Zjeść śniadanie w ogródku to sama przyjemność. Pokoje były bardzo czyste. Jeśli jeszcze raz przyjedziemy do Wenecji skorzystamy z tego samego miejsca :)

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 27 listopada 2022

przemiła miejscówka

personel ❤️

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 25 września 2022

Dwa kroki do każdego miejsca w Wenecji
    • Pokój Czteroosobowy

Wszechobecna w Wenecji wilgoć wchodzi również do pokojów, więc w użyciu jest wentylacja i klimatyzacja, które buczą.

Mały hotelik bardzo blisko szlaków turystycznych, ale na uboczu. 12 min. pieszo od Piazzale Roma, 3 minuty od przystanku tramwaju wodnego z dojazdem do wysp czy San Marco. Włoskie śniadanie w ogrodzie (w towarzystwie wszechobecnych gołębi) lub w pokoju (bez dodatkowej opłaty). Przesympatyczni ludzie w recepcji i w kuchni 😊

• Ocena dodana: 5 sierpnia 2022

• Pokój dwuosobowy

Zapach wilgoci w pokoju na parterze.

Wspaniała gościnność! Śniadanie na tarasie.

• Ocena dodana: 28 lipca 2022

dobre położenie-30 min do placu św Marka i 7 min od dworca, śniadanie włoskie serwowane do stolika (na słodko, kawa, her
    • Pokój trzyosobowy

położenie, przestronny pokój z klimatyzacja i łazienką, lodówka w pokoju i czajnik

• Ocena dodana: 26 lipca 2022

Super Wenecki hotelik

Trochę słaba klimatyzacja

Fajna lokalizacja - taka swojska Wenecja , blisko przystanków Vaporetto, hotelik typowo Wenecki miła obsługa,otrzymaliśmy konkretne informacje nt dojazdów, zwiedzania itp, dobre włoskie śniadanka, pyszna kawa.

• Ocena dodana: 14 maja 2022

Bardzo dobry hotel z grupy tańszych hoteli w Wenecji z łazienką w pokoju - POLECAM!
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Materace w łóżku się rozjeżdżały i zostawała dziura oraz było bardzo głośno - sąsiedzi u góry krzyczeli. Niezbyt lubię pokoje w przyziemiu, ale było okno i wyjście do patio, tylko trzeba było pokonać kilka progów - nie nadaje się dla osób na wózku lub z dużymi niepełnosprawnościami.

Cicha klimatyczna dzielnica Wenecji, najtańszy hotel w dobrym standardzie jak na Wenecję, blisko do komunikacji miejskiej, blisko do rejonu super knajpek wieczornych z typowym weneckim jedzeniem.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 9 lipca 2023

Znośny
    • Pokój dwuosobowy

Śniadania na słodko bez sera i wędliny tylko dzem ,i tost bardzo slabo patio brudne sporo golebi wszystko od nich ubrudzone klima nie dawała rady ,.nie polecam

• Ocena dodana: 15 maja 2023

4,0
    Bardzo szary dzień w naszej podróży.
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Zdjęcie obiektu na Booking.com nie zgadzało się z miejscem, w którym byliśmy zakwaterowani - pokój wyglądał jak pokój w akademiku, chociaż cena za pokój wcale nie była niska. Miejscami łuszczący się tynk. Godziny zameldowania i wymeldowania były atrakcyjne, jednak w ciągu jednej godziny pomiędzy nimi personel nie miał czasu na przywrócenie wymaganej czystości w pokoju.

Dobra lokalizacja - hotel położony wśród malowniczych dziedzińców Wenecji, obfite śniadania (tylko słodkie, we włoskim stylu).

• Ocena dodana: 20 kwietnia 2023

pobyt był bardzo przyjemny.

sniadanie, lokalizacja, obsługa

• Ocena dodana: 31 marca 2023

4,0
    Kiepski
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Grzyb wszędzie pleśń na ścianach nie domyty sedes Odpadające czasci framugi w drzwiach

Miła obsługa i dobrą lokalizacja

Pobyt: marzec 2023

• Ocena dodana: 6 lutego 2023

• Pokój dwuosobowy

w hotelu jest bardzo pomocna obsługa. Pan z recepcji polecił nam warte odwiedzenia knajpy, opowiedział o lokalnych potrawach, polecił co można zwiedzić. byłem miło zaskoczony takim wsparciem.

• Ocena dodana: 18 września 2022

Pięciogwiazdkowy personel i lokalizacja VS niski standard pokoi oraz ich wyposażenia.
    • Pokój dwuosobowy

Hotel nadaje się do modernizacji - ściany pokoi wymagają malowania i odświeżenia, meble są wysłużone i do wymiany podobnie jak klimatyzatory w pokojach. Śniadania tylko na słodko - brak wyboru, codziennie ten sam zestaw podawany do stolika (kawa / herbata / sok + chleb tostowy + dżem / miód / nutella + jogurt owocowy + rogalik nadziewany dżemem. Rozczarowaniem był brak włoskich serów, wędlin, warzyw np. pomidorów, prawdziwego pieczywa oraz lokalnych przysmaków np. baccala mantecato z dorsza.

Bardzo miła, uprzejma, pomocna i kompetentna obsługa w hotelu - 5* personel :-) Pokoje sprzątane codziennie podobnie jak wymiana kompletu ręczników na świeże. Lokalizacja bardzo dobra w spokojniejszej, klimatycznej dzielnicy stanowiącej idealny punkt startowy na codzienne turystyczne eskapady. Stosunkowo blisko też do dworca kolejowego oraz Placu Roma skąd kursują autobusy na lotnisko.

• Ocena dodana: 4 września 2021

Wspaniały pobyt w Wenecji!
    • Pokój trzyosobowy

Przydałby się dodatkowy wieszak w łazience na ręczniki i moskitiera, ale to szczegóły.

Bardzo uprzejma obsługa w recepcji, pokój trzyosobowy duży, łóżka wygodne. Lokalizacja super, spokojna okolica jak na Wenecję, cudownie cicho a jednocześnie blisko do fajnych i nie najdroższych restauracji, tramwaju wodnego, dworca autobusowego. Śniadania są raczej na słodko, pyszna kawa. Polecam!

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2021

• Pokój Czteroosobowy

Przede wszystkim lokalizacja, spokój i czystość. Bardzo miła obsługa. I co najważniejsze atmosfera prawdziwej Wenecji.

Pobyt: sierpień 2021

• Ocena dodana: 8 lipca 2021

Przyjemny
    • Pokój Dwuosobowy typu Economy

Miejscami trochę zaniedbany ale to Wenecja

Klimat i umiejscowienie obiektu

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 14 czerwca 2021

• Pokój dwuosobowy

Bardzo miła obsługa. Warunki bardzo dobre w stosunku do ceny. Lokalizacja też fajna, polecam😀

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2023