2. Comentarii despre hoteluri în Iordania
  3. Comentarii despre hoteluri în Aqaba Governorate
  4. Comentarii despre hoteluri în Wadi Rum
Iordania Wadi Rum Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Wadi Rum Shooting Stars Camp Scor din comentarii: 9,3

„Amabilitate deosebita cu care am fost tratați pe întreaga durată. Au făcut tot posibilul să ne facă șederea cât mai plăcută și interesanta. Locație deosebita.”

• Aljawhara camp and activities Scor din comentarii: 8,9

„O locatie superba!”

• Aljawhara camp and activities Scor din comentarii: 8,9

„Locatie a fost minunata, atmosfera de vis. Este situata la distanta fata de celelalte campuri si de sosea. Zona este foarte linistita. Toti cei cu care am interactionat au fost de nota 10+. Recomand excursia cu masina prin Wadi Rum.”

• Shakria Bedouin Life Camp Scor din comentarii: 9,3

„Totul a fost excelent! Amplasarea campingului este foarte convenabilă, putând parca mașina chiar acolo. Cameră spațioasă, curățenie, aer condiționat, mâncare foarte bună și personal foarte amabil. Ghidul Hussein, care ne-a dus în excursia prin deșert a fost foarte prietenos și mereu la dispoziția noastră pentru orice am avut nevoie. Am fost mulțumiți în totalitate, recomand!”

• Khaled's Camp Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost de vis !!! tabara este situata intr-o zona foarte frumoasa, de unde apusul se vede minunat. Wadi Rum este incredibil de frumos, iar jeep tourul pe care l-am ales de dimineata pana seara m-a fascinat ! Desertul este ceva deosebit, cu locuri superbe , o liniste de nedescris, iar ghidul Rashed a fost foarte amabil. Recomand cel putin o zi si o noapte in Wadi Rum pentru ca MERITA !!! Khaled este foarte grijuliu, atent cu fiecare turist. Mancarea a fost delicioasa !!!! Cortul foarte curat, cu toate facilitatile de care ai nevoie. Daca este senin , stelele sunt magice in desert!!! A fost o experienta cu totul deosebita !!! Multumesc Wadi Rum , multumesc Khaled si echipei tale !!!”

• Sand Star Camp Scor din comentarii: 9,6

„Proprietarul a fost foarte amabil. Oferă posibilitatea de excursii optionale din camp. Am primit foarte mult ceai din partea casei.”

• Shakria Bedouin Life Camp Scor din comentarii: 9,3

„Condițiile în cort au fost super. Am avut și mic dejun și cină. Toate au fost mai mult decât suficiente. Am făcut și Jeep ride in deșert cu Hussein (no foto)... Recomandăm din tot sufletul. Raport calitate preț foarte bun.”

• Wadi Rum Shooting Stars Camp Scor din comentarii: 9,3

„Ospitalitatea oamenilor, erau tot timpul cu zâmbetul pe buze și dorința de a oferi câte mai multe informații pentru a avea un sejur cat mai plăcut, mâncarea tradițională, foc de tabără cu muzică tradițională, peisajul, plimbarea cu cămilele la rasarit”

• Wadi Rum Magic Nature Camp Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost la superlativ.Fadi(baiatul cu care am facut turul),locul de campare,ceaiul facut intr-un ibric la fac de vreascuri la apus,dimineata bei o cafea excelentă sub munte....Oamenii sunt primitori,atenti.”

• Desert Magic Camp & Resort Scor din comentarii: 9,3

„Foarte frumoasa locația, mâncarea foarte bună personalul amabil, atmosfera plăcută, voi reveni cu siguranță.”