2. Jordania – opinie o hotelach

9,9

6,2

• Ocena dodana: 8 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry

Wszystko było super. Lokalizacja na pustyni, udogodnienia w pokoju, super dodatkowe wycieczki i przepyszne jedzenie.

• Ocena dodana: 10 marca 2024

Najlepszy pobyt podczas 4 miesięcznej podróży po Azji

Nic

Miejsce które zrobiło na nas ogromne wrażenie, świetni i przyjaźni gospodarze, pyszne jedzenie, atmosfera. Polecamy

• Ocena dodana: 23 października 2023

• Pokój czteroosobowy z widokiem na góry

Fajsal to świetny organizator wycieczek po pustyni. Bardzo smaczne jedzenie, fantastyczna miejscowa herbata beduińska z szałwią. Miła obsługa gości. Już samo miejsce w którym postawiono domki robię wrażenie.

• Ocena dodana: 9 czerwca 2023

Wszystko.

Przepiękna wycieczka po pustyni.

• Ocena dodana: 24 marca 2023

Najlepszy sposób na odkrycie pustyni
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

świetne atrakcje i miejsce, przerasta oczekiwania

• Ocena dodana: 23 marca 2023

Nothing :)

Faisal jest świetnym gospodarzem. Namioty schludne i czyste. Wycieczka jeepem po pustyni to była niezła przygoda (polecam 6 godzin). Do tego lokalizacja obozu sprawia, że nocą niebo jest usłane gwiazdami.

• Ocena dodana: 17 lutego 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Fantastyczne miejsce, miły i troszczący się o wszystko wlasciciel, szybki kontakt na WhatsApp,niesamowita przygoda w Wadi Rum😀

• Ocena dodana: 22 stycznia 2023

Bardzo miły pobyt w pięknym miejscu.
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na góry

Pokoje czyste i pachnące. Wielkie okno z cudownym widokiem. Bardzo miły właściciel i obsługa. Pyszne jedzenie, w dużych ilościach. Wycieczka jeepem po pustyni, z pięknym zachodem słońca. Polecam! 😊

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 11 grudnia 2022

Polecam wszystkim Faisal Wadi Rum Camp
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Piękne położenie obozu z widokiem z okna na pustynię. Bardzo życzliwy gospodarz, rodzinna atmosfera. Pokoje były czyste, kolacja wyśmienita. Polecam całodniową wycieczkę jeepami z pysznym lunchem

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 30 października 2022

• Pokój trzyosobowy z widokiem na góry

Super miejsce, wszyscy bardzo sympatyczni i pomocni. Polecam wycieczkę jeepem na pustynię. W nocy cudowna cisza i spokój.

• Ocena dodana: 23 października 2022

Polecam❤️
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Namioty-pokoje przepiękne i przestronne z dużą lazienka:) Bardzo czysto, kolacja rewelacyjna- typowa kuchnia arabska:) Sam właściciel Faisal bardzo miły, sympatyczny, pomocny i bardzo pozytywny człowiek:) W Faisal Wadi Rum zobaczysz i doświadczysz wszystko co warto zobaczyć na pustyni zeby poczuć ten klimat❤️- ognisko, szisza, gwiazdy na niebie, wschod slonca, niesamowita magia miejsca:) Gorąco polecam te miejsce na nocleg:)

• Ocena dodana: 23 lipca 2022

Zdecydowanie polecam
    • Pokój czteroosobowy z widokiem na góry

Bardzo nam się podobało. Wspaniała atmosfera. Domki w przepięknej scenerii. Miły gospodarz, który starał się spełnić każde oczekiwania gości. Pyszne i obfite posiłki.

• Ocena dodana: 5 czerwca 2022

Niesamowite miejsce
    • Pokój czteroosobowy z prywatną łazienką

Zbyt krótki pobyt.

Polecam gorąco. Przemiła obsługa, która dokłada na prawdę wszelkich starań aby goście czuli się jak u siebie w domu. Namiot był jak pokój hotelowy, bardzo zadbany i czysty-co więcej, miał nawet toaletę i prysznic. Wycieczki organizowane przez właścicieli rewelacyjne, czuliśmy prawdziwego ducha pustyni i gościnności. Śniadanie i obiad ( w formie szwedzkiego bufetu + danie główne ) pyszne, nie brakowało niczego. Klimat przy herbacie o wschodzie słońca bezcenny. Wrócimy na pewno!

• Ocena dodana: 18 maja 2022

Niezapomniany pobyt na pustyni Wadi Rum
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na góry

Wszystko mi się podobało. Oby się to nie zmieniało i oby ci ludzie pozostali takimi jakimi są.

Faisal to wspaniały gospodarz. Spokojny, pogodny, uprzejmy ale też konkretny i słowny. Wszystko było zgodnie z umową, żadnych niemiłych niespodzianek, ukrytych kosztów i niedoróbek. Samochód terenowy z kierowcą czekał na nas w centrum przyjęć, mimo że spóźniliśmy się o dwie godziny. Namiot, a właściwie solidny domek, z własną łazienką i toaletą, zapewniał wygodę i komfort w pustynnych warunkach. Wszystkie punkty programu, o które prosiliśmy zostały nam zapewnione. Przede wszystkim wspaniała eskapada na pace terenówki po pustyni, godzinna wycieczka na wielbłądach, dobra kolacja, beduińska herbatka bez limitów. Obóz fajny, bo kameralny, w samym sercu pustyni, u prawdziwych beduińskich gospodarzy. Wszystko to złożyło się na niezapomnianą przygodę na pustyni Wadi Rum, którą polecam każdemu turyście odwiedzającemu Jordanię. Niepowtarzalny pustynny pejzaż, majestatyczne i zróżnicowane formacje skalne, luźno biegające wielbłądy, cisza, wiatr i gwieździste niebo. Naprawdę warto. Greetings. Faisal, thanks for hospitality and greetings for you and your family!

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 26 września 2021

Nie spodziewałem się, że na pustyni będzie tak fajnie :)
    • Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

- fajna wycieczka jeepem podczas której był grill i herbatka - przejażdżka na wielbłądach przed zachodem słońca - pyszne jedzenie - obsługa bardzo miła i zaangażowana

• Ocena dodana: 26 września 2021

• Pokój trzyosobowy z widokiem na góry

- bardzo miła obsługa (duże zaangażowanie) - jedzenie - lokalizacja - zapewnione atrakcje, jak przejażdżka autem po pustyni i wycieczka na wielbłądach

• Ocena dodana: 25 września 2021

Bardzo polecam!
    • Pokój trzyosobowy z widokiem na góry

Faisal jest wspaniałym gospodarzem z dużym poczuciem humoru! Spędziliśmy z nim miło czas podczas pobytu. Wyprawa na pustynię była niezapomnianym przeżyciem. Jedzenie było bardzo dobre. W miejscu, gdzie jedliśmy wspólnie posiłki, znajdowało się WiFi. Polecam bardzo podczas pobytu w Jordanii!

• Ocena dodana: 24 września 2021

wspniały pobyt-polecam BARDZO :D
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

Jeśli chodzi o jedzenie- Wszystko było przepyszne, świeże i w odpowiedniej ilości. Fasil-gospodarz zawsze dba, aby żadnemu z gości nic nie zabrakło i nie czuł się głodny, czy spragniony. Wspaniała lokalizacja, a przede wszystkim - Fasil, który bardzo bardzo dba o swoich gości oraz o ich rozrywkę:) Jest zawsze uśmiechnięty, pomocny i gotowy do tego, aby umilić ci pobyt:)

• Ocena dodana: 13 września 2021

• Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

The flower of life in Wadi Rum - to biznes prowadzony przez przemiłego Faisala (pozdrawiam) i jego braci. Miła rodzinna atmosfera przekłada się na nastrój i cały pobyt w tym niewielkim, przyjaznym, czystym i dobrze zlokalizowanym obiekcie. Proste ale świeże i bardzo smaczne śniadanie jak i wieczorny obiad poprzedzony herbatką przy zachodzie słońca to chwile które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. P.S. Nie zapomnijcie poprosić o świeżo parzoną kawę - specjalność naszego gospodarza ;) .

• Ocena dodana: 26 stycznia 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i balkonem

-Słabo działająca klimatyzacja, w domku było zimno, -Nieprzyjemny zapach w pokoju, -Brak kołder i świeżych poszewek, śpisz pod grubym kocem, który był brudny. Nie wiem czy są one pranę. -Brak ręczników, -Trzeba bardzo długo czekać, zanim zleci ciepła woda w prysznicu -10jod od osoby za kolację, która nie ma dużego wyboru.

-Pięknie położony camp -Piękne widoki z pokoju o poranku -Śniadanie mało różnorodne, ale pyszne

Pobyt: styczeń 2023

• Ocena dodana: 7 września 2021

• Pokój trzyosobowy z widokiem na góry

Najbardziej podobała nam się gościnność i otwartość Faisala. Widoki są niesamowite, zapierające dech w piersiach. Namiot też bardzo komfortowy. Jedzenie smaczne. Skorzystaliśmy z opcji wycieczki po pustyni, która była niepowtarzalnym przeżyciem.

• Ocena dodana: 8 października 2023

Fantastycznie!!

• Ocena dodana: 23 marca 2023

• Ocena dodana: 14 lutego 2023

Szczerze polecam camp. Super ludzie, bardzo życzliwi!!!