2. Japonsko hodnocení hotelů
  3. Aichi hodnocení hotelů
  4. Nagoja hodnocení hotelů
Japonsko Nagoja Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Sanco Inn Nagoya Fushimi Průměrné hodnocení: 7,9

„Příjemný pokoj s vlastní koupelnou, klimatizaci, konvici, spacím stolem Potřebné hygienické věci byly bud denně dodávaný, nebo si je mohl host vzít vedle recepce zdarma. Na šestém patře se nacházely automaty s pitím a pračky“

• BRILLIANCE Hotel Průměrné hodnocení: 7,2

„Velmi pohodlné široké postele. Dobrá lokalita - blízko hradu, centra města i dopravy.“

• Sanco Inn Nagoya Fushimi Průměrné hodnocení: 7,9

„Poloha hotelu, snídaně, ochota personálu, čistota = výborné“

• 9h nine hours Nagoya station Průměrné hodnocení: 8,2

„Velmi čisté. Blízko od stanice Nagoya. Kapsle prostorné. Možnost ponechání zavazadel před check in i po check out.“

• Meitetsu Inn Nagoya Nishiki Průměrné hodnocení: 7,6

„Malý pokoj nám postačil, používali jsme ho jen na přespání. Je to naprosto výborná lokalita co se týče blízkosti zastávek metra. 3 různé linky metra jsou velmi blízko. V přilehlých ulicích je i večer rušno, ale v pokoji jsme nic neslyšeli. Snídaně byla moc fajn, každý den bylo na výběr něco jiného, ale základ zůstával stejný.“

• 9h nine hours Nagoya station Průměrné hodnocení: 8,2

„Výborný zážitek v podobě spaní ve velmi pohodlné kapsli. I když to nevypadá, tak kapsle je dostatečně veliká a dost útulná. Čisté a dostačující společné prostory (sprchy, toalety, skříňky). Oceňuji rozdělení podle pohlaví (dokonce i výtahů). Cítila jsem se jako solo žena velmi bezpečně a dobře.“

• KOKO HOTEL Nagoya Sakae Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita byla super, asi minutku od metra. Stejně tak je kousek Don quixote nebo Family Mart. Každý den jsme dostali čisté ručníky a košile (i když jsme nechtěli úklid, nechali je pověšené na klice pokoje). Dostali jsme i kartáčky a pastu na zuby. Snídaně byly fajn, výběr jak z Evropské tak z místní kuchyně, moc milý personál.“

• Sanco Inn Nagoya Fushimi Průměrné hodnocení: 7,9

„Hotel je kousek od zastavky, v klidne casti Nagoyi. Personal byl naprosto uzasny, velice vstricny. I kdyz pan neumel anglicky, maji prekladac, diky kteremu se temer bez komplikaci domluvite. Ve velmi horkych dnech jako byly ty nase, vam na recepci nabidnou dokonce zmrazeny rucnik na zchlazeni! Pokud nechcete kazdodenni uklid, najdete na klice od dveri rucniky a vodu. V 6. patre najdete pracku a susicku na 100 yenove mince a nekolik automatu s pitim. Velmi doporucuji!“

• Ryokan Meiryu Průměrné hodnocení: 7,9

„Snídaně byla skvělá. Celé zařízení působí domáckým dojmem. Společná koupelna byla naprosto úžasná a vždy jsme ji měly jen pro sebe (já dámskou, přítel pánskou). Yukaty byly pohodlne, každý den jsme dostali nové. Výborná dostupnost z metra, kousek je Family mart i 7-eleven. Každý den jsme dostali velkou termosku s teplou vodou na čaj (super i na vaření cup noodles). Určitě doporučuji. Majitel má navíc skvělou angličtinu!“

• Travelodge Nagoya Sakae Průměrné hodnocení: 8,2

„Čistý hotel, skvělá snídaně, ochotný personál. Hotel v docházkové vzdálenosti od hradu, centra i zastávek metra.“