2. Litwa – opinie o hotelach

Czystość, wyposażenie, udogodnienie-winda

• Ocena dodana: 2 września 2024

Apartament na parterze
    • Apartament – parter

Brak parkingu. 2,5 euro za godzinę to duża przesada. Ja rozumiem że to centrum ale za dobę wychodziło 40 euro(płaci sie od 8.00 do 24.00). Można oczywiście poszukać parkingu gdzieś dalej ale nie po to wynajmuje się mieszkanie w centrum żeby parkować kilka kilometrów dalej. Miasto powinno pomyśleć o jakichś biletach dobowych. W apartamencie 001 nawiew chodzi tak głośno że nie da się spać. Nie mówię tu o delikatnym szumie tylko był on tak głośno że rano nie słychać było budzika. Sterowania w pokoju brak. Nie można było nic z tym zrobić. Byliśmy na szczęście tylko dwie noce. Gdybyśmy mieli być dłużej to na pewno prosiłabym o zmianę pokoju. Poza tym pokój który wynajęliśmy nazwany był apartamentem na parterze a okazało się że jest to piwnica i są tam tylko dwa okienka około 15x25cm. Jednak tak naprawdę najgorszy był ten szum. Brak okna i piwnicę da się przeżyć. Przynajmniej nikt tam nam nie przeszkadzał.

Bardzo dobra lokalizacja. Blisko katedra. Jeżeli ktoś ma zamiar wynajmować przewodnika to proszę się umawiać właśnie pod katedrą:-) Apartamenty duże i ładne. Czyściutko, luźno i przestronnie. Apartamenty dosc dobrze wyposażone. Sposób meldowania self- check in bardzo mi się podoba. Wynajmowaliśmy dwa apartamenty. Moja rodzina mieszkała w 001 a znajomi w 002. Ten drugi jest ładniejszy i ma ciut większe okna ale i tak są to okna bez możliwości otwarcia bo oba apartamenty są w piwnicy.

Pobyt: wrzesień 2024

• Ocena dodana: 1 września 2024

Super lokalizacja.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2024

• Apartament typu Standard

Pokój 303 powinien mieć ostrzeżenie przed niestandardowo umieszczonymi schodami .

Fajny hotel, w centrum. Dwa kody i gotowe. Nie miałem problemu z parkingiem.

• Ocena dodana: 22 sierpnia 2024

• Apartament typu Standard

Bez uwag

Piękny apartament. Wewnątrz wszystko co potrzebne

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2024

Bardzo dobre miejsce do zwiedzania Wilna.
    • Studio z łóżkiem typu queen-size

Brak miejsc parkingowych. Miejskie 2,5 Euro za godzinę parkowania. Dzień przed przyjazdem otrzymałem maila z linkiem do opłaty podatku miejskiego. Dopiero po opłaceniu podatku, następnego dnia otrzymałem numery pokoi i kody do otwarcia drzwi. Nie byłby to problem, ale byłem w podróży i miałem ograniczony dostęp do internetu. Trochę się stresowałem, że nie będę mógł na czas spełnić tego warunku. Chętnie opłacił bym wcześniej.

Czysty, schludny aparthotel bardzo blisko katedry. Pokoje odświeżone, przestronne. Wyposażone w podstawowe rzeczy, jak lodówka, ekspres na kapsułki, czajnik. WiFi działało całkiem dobrze. Łóżka bardzo wygodne. Telewizor z polskimi kanałami. Blisko centrum handlowe i pasaż z restauracjami.

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Pokój był strasznie ciasny. Łóżko zajmowało całą przestrzeń. Ciężko było się przemieszczać przy dwóch osobach i walizkach. Dostępny był zestaw do herbaty ale nie było jak zagotować wrzątku.

Lokalizacja

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Bardzo dobra lokalizacja obiektu.

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2024

Dobry adres do zwiedzania Wilna

Kod dostępu otrzymałam 15 minut po terminie zakwaterowania

Czystość lokalizacja wyposażenie

• Ocena dodana: 4 sierpnia 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Nieprzyjemny zapach w łazience ( chyba wilgoć).

Hotel położony w centrum Starego Miasta. Blisko do najważniejszych obiektów. Pokój mały, ale wystarczający. Blisko parking. Możliwość pobrania app UNIPARK w celu znalezuenia stref parkowania i opłat.

• Ocena dodana: 20 lipca 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

w pokoju było bardzo gorąco i duszno, bez wiatraka byłoby ciężko

idealna lokalizacja bardzo czysto

• Ocena dodana: 7 lipca 2024

• Apartament z 1 sypialnią

Słabe chłodzenie , a był upał.

Lokalizacja, wyposażenie, dobry kontakt z personelem, chociaż tylko online

• Ocena dodana: 25 czerwca 2024

• Studio typu Standard

zbyt póżne kody do pokojów

okej

Dziękuje za udany pobyt!

• Ocena dodana: 6 maja 2024

pobyt super
    • Apartament – parter

to że podanie kodu nastąpiło o godzinie 15.00 i w dodatku z jednego pokoju nie mogliśmy skorzystać ponieważ ktoś byl w srodku i jakaś pani w języku litewskim powiedziala że to pomyłka dzwoniliśmy do hotelu pracownicy stwierdzili że to nie możliwe wiec prubowlismy sie dodzwonić do Bokingu bezskutecznie linia ciągle zajęta i musialem jeden pokój 2 osobowy zalatwic w innym hotelu , dlatego dzwoniłem kilka dni wcześniej prosilem o wcześniejsze podanie kodów wejsciowych pracownicy bokingu z takim tektem mamy nadzieje że wszystko będzie w porządku

lokalizacja porządek

• Ocena dodana: 6 maja 2024

pobyt super

położenie

• Ocena dodana: 3 maja 2024

• Studio z łóżkiem typu queen-size

Piękny, czysty i przestronny pokój w centrum Wilna. Świetna baza wypadowa. Zameldowanie na kody, wygodne łóżko, cisza i spokój. Dziękujemy 🙂

• Ocena dodana: 30 kwietnia 2024

• Studio z łóżkiem typu queen-size

Pokòj jest duży,łóżko bardzo wygodne.Hotel w dogodnym miejscu.Czyściutko, Bardzo polecamy.

• Ocena dodana: 2 kwietnia 2024

• Pokój dwuosobowy typu Standard

Hotel samoobsługowy bez personelu. Otwieranie drzwi za pomocą kodu jaki dostałam wcześniej na telefon. Blisko do starego miasta, urokliwe kamienice a w pobliżu lokale gastronomiczne.

• Ocena dodana: 5 lutego 2024

Wspaniały aparthotel z jeszcze wspanialszą lokalizacją
    • Apartament typu Deluxe

Jedynym mankamentem było łóżko w pokoju z aneksem kuchennym, którego górna część lubiła się "zapaść" w środek (trzymała się bowiem jedynie na dwóch cienkich listwach). To wszystko. :)

Znakomita lokalizacja - dosłownie dwie minuty do Placu Katedralnego oraz 5 minut do Lidla w galerii handlowej. Wspaniały apartament z bardzo wygodnym, małżeńskim łóżkiem ulokowanym na antresoli. Dobrze zaopatrzona kuchnia (w tym w kuchenkę mikrofalową oraz ekspres na kapsułki), mały telewizor z dostępem do funkcji Android TV (YouTube, Netflix). Z pewnością jednak największym plusem jest lokalizacja - na granicy najstarszej części Wilna i nowszej dzielnicy z XIX-wiecznymi kamienicami. Do katedry i Zamku Dolnego około dwóch, trzech minut piechotą, do Uniwersytetu 10, a do Ostrej Bramy - 20 minut. Dodatkowo warto wspomnieć o świetnej komunikacji z obiektem oraz możliwością zostawienia bagaży już o 9 rano, od razu po przyjeździe do Wilna (choć w naszym przypadku i apartament był już gotowy do zamieszkania o tej godzinie :) ).

• Ocena dodana: 1 lutego 2024

Znakomity!
    • Studio typu Standard

Wspaniały hotel gdzie byłam już trzy razy i na pewno wrócę! Czystość na najwyższym poziomie a lokalizacja dodatkowym atutem.

• Ocena dodana: 28 grudnia 2023

Z chęcią tam wrócę.
    • Studio

Działający grzejnik ale niestety z uszkodzonym włącznikiem w pokoju 210.

Blisko centrum, czysto i ładnie.

Pobyt: grudzień 2023