2. Černá Hora hodnocení hotelů
  3. Bar County hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Bar hodnocení ubytování k pronájmu
Černá Hora Bar Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Soho Suites Průměrné hodnocení: 9,3

„Do tohoto hotelu velice ráda jezdím, jsem zde opakovaně, vše je super.“

• Soho Suites Průměrné hodnocení: 9,3

„Čistota, vybavenost pokoje a úžasné ochotný a milý personál!“

• Studio apartment, 5 minutes to the beach Průměrné hodnocení: 9,5

„Parkování dostupné a blízko na pláž. Pěkný výhled na město .“

• El Sol Apartmani Průměrné hodnocení: 9,9

„Všechno v pořádku. Pokoj zařízený přesně podle fotek co jsou zde na stránkách. Na zahradě jsme si večer udělal gril, posezení tam bylo. Majitelé nám dali dřevo, světlo navíc a ještě ovoce ze zahrádky. Druhý den jsme si zde mohli ještě po 10.hodině nechat zavazadla a vrátit se pro ně v 17 hodin před odjezdem vlaku. Nádraží do 5 minut chůze zadní cestou Určitě doporučuji :)“

• PETROVIĆ Průměrné hodnocení: 10

„Úžasné ubytování, pohodlná postel, velký výběr jídel. Snídaně vynikající - velký výběr, ochotný personál. Byli jsme tu už podruhé a stále chválím. Výborná kuchyně, byli jsme i párkrát na večeři a super jídlo, chutné, čerstvé...“

• PETROVIĆ Průměrné hodnocení: 10

„Prostorny apartman s neskutecnym vyhledem na more. Krasna plaz v dosahu. Ubytovani predcilo me ocekavani a pokud budeme mit cestu, radi se vratime!“

• Night Pearl - Deluxe Apartment Průměrné hodnocení: 9,4

„Apartmán luxusně vybaveny,výborné garážové stání,komunikace s majitelem“

• Apartmani Perić Průměrné hodnocení: 8,2

„Krásný, čistý a dobře vybavený apartmán s terasou a romantickým výhledem na moře. Hostitel je velmi milý. Ubytování je sice od moře vzdálen asi kilometr, ale je zde krásný klid od ruchu hlavní třídy. Pokud bude příležitost, rád se sem zas vrátím.“

• Apartman Mali Pijesak Průměrné hodnocení: 9,6

„Velmi příjemní, vstřícní a ochotní hostitelé. Krásné a klidné okolí domu, celodenně přírodně zastíněné patio. Soukromé, uzavřené parkovací místo.“

• Villa Blanca Průměrné hodnocení: 8,8

„Klidné prostředí, dobrá lokalita, blízko vlakového nádraží a moře. Vybavení kuchyně dostačují.“