2. Черна гора отзиви за хотели
  3. Ulcinj County отзиви за ваканционни имоти
  4. Улцин отзиви за ваканционни имоти
Черна гора Улцин Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Apartments Gucci Оценка от отзивите: 8.9

„Разположението на апартамента беше добро, близо до плажа. Имаше паркинг. Персонала беше любезен и учтив.“

• Apartments Vila Sara M Оценка от отзивите: 9.5

„Любезни и отзивчиви домакини, чисти и подредени стаи. Има паркинг.“

• Kollari Apartments Оценка от отзивите: 9.6

„Страхотни домакини, случихме и на съседи - престоя ни беше тих и приятен. На 5 минути от Велика плажа, в съседство има стадион, тенис кортове, за който иска да спортува. Бяхме в най-малкия апартамент, и съответно - малък кухненски бокс - но ни беше достатъчен, имаше климатик, щори и комарници в двете помещения, удобство беше и хубавия балкон. До хотела имаше пекарна и магазин (който обаче не работи в неделя).“

• Ceka Apartments Оценка от отзивите: 9.1

„Цена, паркинг.“

• FKK Ada Bojana Оценка от отзивите: 7.1

„Мястото и морето.Добре свършена работа от персонала“

• Apartments Dalila Оценка от отзивите: 9.5

„Чудесно местоположение, близо до центъра. Любезни домакини, огромен плаж с покрити места за паркиране“

• Apart-Hotel President Оценка от отзивите: 9.2

„Превъзходен!домакина беше много гостоприемен ,посрещна ни с чаша студен сок в горещото време.А за Закуската фантастична,невероятни палачинки.Престоя ни в ПРЕЗИДЕНТ беше прекрасен“

• Apartments Monte Wiena Оценка от отзивите: 7

„Разположението“

• Apartments Oxa Оценка от отзивите: 7.8

„Хотелчето е в края на малка уличка, на тихо и спокойно място, като същевременно е и близо до заведенията и магазините на централната улица на квартала.Близо е и до плажа-не се налага използване на автомобил.Домакините са любезни, ненатрапчиви, и полезни за гостите за ориентация в обстановката, и по-добро преминаване на почивката.“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Улцин

базирано на 28 360 отзива за ваканционни имоти на Booking.com