Direct la pagina principală
  1. Pagina principală comentarii hoteluri
  2. Comentarii despre hoteluri în Macedonia de Nord
  3. Comentarii despre case de vacanță în Scopia
  4. Comentarii despre Premier Hotel

Comentarii pentru Premier Hotel 4 stele

Josif Josifovski Svestarot 36, 1000 Scopia, Macedonia de Nord

Nr.402 din 1.034 case de vacanță în Scopia

Preferinţa clienţilor

Scorul comentariilor

Pe baza a 105 comentarii pentru acest hotel

8,8

Repartiţia scorului

  • Curățenie

    9,1

  • Confort

    9,1

  • Locaţie

    8,7

  • Facilităţi

    8,7

  • Personal

    9,3

  • Raport calitate/preţ

    8,9

  • WiFi gratuit

    9,0

Evaluări verificate 100%

Clienți reali. Sejururi reale. Opinii reale.

Citiți mai multe- deschide o căsuță de dialog
Scrieți un comentariu

Rezultate 1 – 25

  • Comentariu trimis pe 17 septembrie 2025

    10
    O proprietate accesibilă ce-ți oferă un confort sporit
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Foarte aproape de centrul orașului, parcare sigură, mic-dejun bogat.

    Sejur în septembrie 2025

  • Comentariu trimis pe 3 septembrie 2025

    9,0
    Excelent pentru tranzit
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (2 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Camera spațioasă și modernă

    Sejur în septembrie 2025

  • Comentariu trimis pe 28 august 2025

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră cvadruplă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Cabina de dus are nevoie de renovare. Ușile sunt defecte.

    Aproape de centru, curetenie, camera mare, 2 terase uriase, mic dejun bun, parcare. Un hotel super ok daca esti in tranzit.

    Sejur în august 2025

  • Comentariu trimis pe 25 august 2025

    9,0
    Un hotel pe care l recomand
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Studio cu balcon
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nu avem lucruri care nu ne au plăcut

    Foarte confortabil , mic dejun diversificat , parcare in garaj subteran, canale la TV in limba romana , personal amabil .

    Sejur în august 2025

  • Comentariu trimis pe 19 august 2025

    10
    Hotel bun, revenim
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Camera mare, confortabila, locație buna, garaj, mic dejun

    Sejur în august 2025

  • Comentariu trimis pe 13 august 2025

    10
    Excepţional
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Am stat o noapte în drumul spre Grecia și totul a fost perfect. Personal foarte amabil, parcare privată la subsol, micul dejun a fost ok iar camera foarte mare cu tesara. Nimic de reproșat.

    Sejur în august 2025

  • Comentariu trimis pe 5 august 2025

    10
    Minunat
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Studio cu balcon
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Camera mare, spatioasa, curatenie si locatie aproape de centru

    Sejur în iulie 2025

  • Comentariu trimis pe 26 iulie 2025

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (2 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Raportul calitate pret este foarte bun. Personalul foarte amabil. Distanta pana in centru 15 min de mers pe jos. Cu siguranta o sa mai revenim

    Sejur în iulie 2025

  • Comentariu trimis pe 16 iulie 2025

    10
    Fabulos
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (2 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nu există

    Totul, zona, liniște, camerele, totul este perfect

    Sejur în iulie 2025

  • Comentariu trimis pe 15 iulie 2025

    10
    Tranzit spre Grecia
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nu am nimic de reproșat.

    Camera mare, curata si micul dejun foarte diversificat.

    Sejur în iulie 2025

  • Comentariu trimis pe 13 iulie 2025

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (2 adulți)
    • A stat 1 noapte

    Curățenia în baie inexistentă!!!

    Mic dejun foarte bun de tip bufet suedez. Camera enormă. Parcare subterană.

    Sejur în iulie 2025

  • Comentariu trimis pe 30 iunie 2025

    10
    Merita 100%
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (2 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Totul ok

    Parcarea auto foarte utila, mic dejun bogat!

    Sejur în iunie 2025

  • Comentariu trimis pe 12 iunie 2025

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Nu ține de hotel, unde totul a fost superlativ ci de vecini. Vecini gălăgioși și intruzivi ce strigă la oaspeți de pe balcoane.

    Camere mari, confortabile și foarte curate. Terasa spatioasa si baie impecabila. Parcare subterana securizata. Poziționare foarte aproape de centru. Mic dejun bun.

    Sejur în iunie 2025

  • Comentariu trimis pe 21 octombrie 2024

    10
    OK
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    OK

    OK

    Sejur în august 2024

  • Comentariu trimis pe 25 septembrie 2024

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Grup
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte

    Imprejurimile hotelului Micul dejun

    Amplasarea relativ aproape de centru Parcarea subterana Marimea camerei Curatenia

    Sejur în august 2024

  • Comentariu trimis pe 13 septembrie 2024

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Meniu slab , "cu produse din Lidl" așa cum se exprimă românul. Nu înțeleg cum există păreri aici exprimate care spun că micul dejun a fost excelent. Un plus pentru roșiile excelente și pentru lebeniță (pepene)

    Perfect din punctul de vedere al curățenie, locației, mărimii camerei, al faptului că există parcare . Aproape de centrul orașului

    Sejur în septembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 6 septembrie 2024

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (2 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Recepționerul un pic rigid. Nu am mai putut plăti cu euro și ne solicita reținerea pașapoartelor până la terminarea sejurului in cazul in care nu se face plata.

    Totul a fost ok.

    Sejur în septembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 5 septembrie 2024

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Deși am mai fost cazați aici, acum ne-au reținut pașapoartele până la check-out, inclusiv la fiica mea minora. Dacă au avut probleme de neplata cu alții, nu trebuie sa ne trateze pe toți la fel de umilitor. Le sugerez sa treacă aceasta regula noua de reținere pașapoarte în politică publică de cazare. Nu știu cât de legala este..

    Curățenie impecabila, mic dejun satisfăcător, liniște și locație bună.

    Sejur în septembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 26 august 2024

    10
    Este o locație în care te poți relaxa, fiind amplasată într-o zonă liniștită.
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (2 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nu am avut inconveniente.

    Apartamentul este foarte spațios, curat și cu toate dotările necesare.

    Sejur în august 2024

  • Comentariu trimis pe 15 august 2024

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Extraordinar totul! De la parcarea subterana pana la camera imensa si confortabila. Mic dejun diversificat

    Sejur în august 2024

  • Comentariu trimis pe 28 iulie 2024

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Parcare subterana. Personal amabil. Camera spatioasa.

    Sejur în iulie 2024

  • Comentariu trimis pe 27 iulie 2024

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Studio cu balcon
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Putin cam departe de centru, desi eram 3 persoane si camera este de 3 persoane, prosoape, apa, pahare si cesti numai de 2 persoane.

    Camera mare, paturi confortabile, mic dejun diversificat si bun, cafeaua numai ness, loc de parcare.

    Sejur în iulie 2024

  • Comentariu trimis pe 20 iulie 2024

    10
    Ok
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Studio cu balcon
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Aerul conditionat sufla pe patul matrimonial, intrarea in parcare ingusta.Am avut 2 sticle de apa la 3 persoane, departe de centrul orasului.

    Camera mare, curat, frumos mobilata, personal amabil, mic dejun diversificat, parcare acoperita.

    Sejur în iulie 2024

  • Comentariu trimis pe 15 iulie 2024

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Suită Junior cu balcon și vedere la oraș (3 adulți)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nu am nimic de spus contra.

    Totul a fost foarte frumos. Băiatul de la recepție ne-a recomandat și un restaurant foarte aproape de hotel, cu mâncare tradițională foarte bună.

    Sejur în iulie 2024

Rezultate 1 – 25

Echivalăm prețurile
Echivalăm prețurile
Preţuri mici • Fără comisioane de rezervare • Găsiţi mai ieftin? Vom rambursa diferenţa!

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: