2. Malta hodnocení hotelů
  3. Malta hodnocení hotelů
  4. Għajnsielem hodnocení hotelů
Malta Għajnsielem Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Mediterranea Seaviews Gozo Průměrné hodnocení: 10

„Za celou naši skupinu musím poděkovat za nádherné autentické ubytování na Gozo. Frank je velmi srdečný chlap který byl pro nás k dispozici 24/7. Ubytování bylo kompletně vybavené, a čekalo nás vřelé přivítání i s občerstvením hned po příjezdu. Thank you Frank!“

• 1bedroom Apartment Ghajnsielem Průměrné hodnocení: 9,8

„Krásné moderní ubytování v novostavbě. Dostupnost autobusů dobrá. Vybavení vše nové a čisté. Velký a prostorný apartmán. Moc se nám zde líbilo.“

• 3 bedrooms maisonette with pool Průměrné hodnocení: 8,3

„Přístup majitele, čistota, prostředí, vybavení“

• Grand Hotel Gozo Průměrné hodnocení: 8,4

„byla jsem naprosto spokojená, vstřícný a ochotný personál“

• Grand Hotel Gozo Průměrné hodnocení: 8,4

„Hotel je výborně umístěny, s nádherným výhledem na přístav. Zastávky autobusu prakticky u hotelu. Krásný bazén, všude čisto. Snídaně bohatá, káva a čaj rozlevaný, žádný automat“

• Ir-Rixa Holiday Penthouse Průměrné hodnocení: 9,1

„Super vybavena kuchyně. Kousek na autobusovou zastávku.“

• Grand Hotel Gozo Průměrné hodnocení: 8,4

„Snidanovy buffet vynikajici, s vyhledem na zaliv. NAs treti pobyt v tomto hotelu , a ne posledni. VYborna poloha, blizko trajektu, 5 minut pesky, Blizko autobusove zastavky. Veliky pokoj , pohodlna postel.“

• Ix Xaluppa J6 Apartment Průměrné hodnocení: 7,7

„Ubytování bylo moc hezké, bazén, vše bylo blízko. Ideální pro rodinu“

• All Nations Holiday Home Průměrné hodnocení: 8,3

„Pokoj byl velmi čistý s pěkným vybavením. Sdílená kuchyně byla moderně vybavená a obsahovala všechny základní potřeby. Kousek od ubytování zastávka, z které jezdí autobusy přímo do přístavu i do hlavního města, o něco dále pak malý obchod s potravinami.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Għajnsielem