2. Malta hodnocení hotelů
  3. Malta hodnocení hotelů
  4. Xlendi hodnocení hotelů
Malta Xlendi Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• San Antonio Guesthouse Průměrné hodnocení: 8,8

„Snídaně vynikající, výborná káva. Lokalita klidná, nádherný výhled na bazén a moře, už jsem byla ubytovaná podruhé, ráda se vracím. Jsem maximálně spokojená, bazén jsme využívali pomalu samy.“

• Arzella - spacious two bedroom apartments Průměrné hodnocení: 8,8

„Dobře vybavený apartmán, blízko obchod i parkování. Kousek k moři. Milá hostitelka, napomocná.“

• Xlendi Home Průměrné hodnocení: 8

„Autobusová zastávka 100 m od ubytování. Umístění v 1.patře. Velký prostorný byt. 3 velké pokoje s manželskou postelí.“

• St. Patrick's Hotel Průměrné hodnocení: 7,8

„Výborná lokalita, zaplatily jsme si pokoj s výhledem do zátoky - krásný pohled. Velký slunný pokoj, vše v pořádku. Vývběr na snídani dostačující.“

• Hotel San Andrea Průměrné hodnocení: 8

„Pobyt na jednu noc - pokoj menší, čistý, nic nechybělo, hezká restaurace, výborná snídaně. Poloha perfektní, hned u vody.“

• Hotel San Andrea Průměrné hodnocení: 8

„Uzasne miesto s nadhernym vyhladom. Ranajky boli kralovske a vecera vynikajúca“

• St. Patrick's Hotel Průměrné hodnocení: 7,8

„Výhled na záliv přímo z balkonu.“

• San Antonio Guesthouse Průměrné hodnocení: 8,8

„Poloha kousek od zálivu s průzračnou vodou. Majitel poslal před příjezdem podrobné informace k možnostem dopravy z ostrova Malta na Gozo až k San Antonio, včetně postupu ubytování po uzavření recepce.“

• San Antonio Guesthouse Průměrné hodnocení: 8,8

„Velice krásné místo s výhledem na moře a bazén, chutné snídaně, krásné okolí“

• Hotel San Andrea Průměrné hodnocení: 8

„Vše čisté, lokalita výjimečná, koupání super.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Xlendi